فوبیای مااااار. شما چی؟

سلام دوستان عزیزم
هممون تو زندگیمون ی سری ترسا داریم که خب طبیعیه ولی وقتی از حالت عادیش خارج میشه تبدیل به ی فوبیای وحشتناک میشه… مثل ترس از ارتفاع…
حالا تو یک کتابی میخوندم یکی از راهای اینکه فوبیا رو از بین ببریم اینه که باهاش رو به رو شیم و ازش فرار نکنیم، مثلن اگه کسی فوبیای گربه داره با یک گربه تو ی محیط قرارش بدیم تا کنار بیاد با ترسش…
حالا،من فوبیای شدید مار دارم بی نهایت از هر نوع ماری میترسم حتی مار ی وجبی کلن اگ شلنگ روزمین تکون بخوره فک میکنم ماره و… از لباسای طرح پوست ماری متنفرررررم.
چقدم که شبا خوابشو میبینم حالام ک باردارم و حساس تر همش فک میکنم زیر تختم ی مار گنده ی بوآ قایم شده تا بخورم… خیلی ترس بدیه.
خب شما از چی میترسین؟ کسی هست مثل من؟ ترساتون از چیه؟ تاحالا بهش فک کردین؟
اگه فوبیا دارین بیاین راجبش بیشتر صحبت کنیم شاید ترسمون بریزه…

2 Likes

من فوبیا زایمان طبیعی داشتم :rofl::rofl::rofl:

1 Likes

من فوبیای ناخن دارم :expressionless::neutral_face::neutral_face:
اصلا ناخن شکسته میبینم فشارم میوفته

1 Likes

وووای نگو که منم کم کم میخاد به ترسام اضافه شه:sob::sob::sob:

1 Likes

من باردار بودم شبی نبود که زایمان نکنم
هر شب تو خواب زایمان طبیعی داشتم :rofl::rofl::joy::rofl::joy:

2 Likes

وووای ینی انقد؟؟ خخخخ چندشت میشه یا واقعا میترسی؟ مثلن من تو عمرم ی بارم به ماهی قرمز دست نزدم مث چی مییییترسم ازش ی بارم تنگ افتاد شکست برش نداشتم فقط حیغ زدم تا شوهرم اومد برش داشت. ولی بعد فهمیدم فقط ازش چندشم میشه :joy:

اینو اولین باره میشنوم

خب خوبه دیگه هر شب زاییدی😂

1 Likes

تا بزام زاییدماااااااا

1 Likes

:joy::joy::joy::joy:
ی شب خواب میدیدم زایمان کردن توتختی ک بچه رو اوردن واسم پر مار بود… :sob::sob::sob:

حالا شوهرم فوبیای خون داره
خون میبینه فشارش میوفته
یه بار دستم پانسمان داشت اصرار داشت که پانسمانمو خودش باید عوض کنه هر روز پانسمانمو عوض میکرد من میرفتم براش آب قند میاوردم :rofl::joy::rofl::joy::rofl:

1 Likes

چ جالب… خوبه شوهرت پریود نمیشه…
خخخخ
شوهرمن فوبیای مدرسه و امتحان داره… میگه خواب میبینم استاد میخاد امتحان بگیره نخوندم:grin::grin::joy:

1 Likes

دوتا ترس با هم :cold_face::cold_face::cold_face::cold_face:

منم همیشه بهش میگم

1 Likes

خیلی برام دنیای عجیبیه این ناخن
ناخونای خواهر زاده هام میشکنه سررریع میگم تو رو خدا یکی بیاد اینارو نجات بده.
یه بارم ناخن خودم از ته دراومده.با دوچرخه رفته بودم تو دیوار.غش کردم

1 Likes

نمیدونم با این حجم از ترسویی چجوری میخام مادر شم… شوهرم میگه والا ندیدم کسی از ماهی قرمز بترسه

مث شوهر من :expressionless:

1 Likes

:tired_face::tired_face::tired_face::tired_face::tired_face:

ای وااای :persevere:

امیدوارم یه مادر قوی و محکم باشی

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.