فنون شوهرداری 😉

دوست جونیا بدویید بیاید از تجربیات شوهرداریتون بگید،،چیکارا واسه همسری هاتون انجام میدید

4 Likes

چه گپ خوبی آفریییین :+1:

3 Likes

من چند تا کانال دارم توی سروش و تلگرام
خیلی چیزا از اونجا متوجه شدم
اینجا برات بفرستم؟

1 Likes

محیا جون میگم از خودمون بگیم
این توصیه های مشاوره ایی زیاد کاربردی نیستـن
میخوام زندگی واقعی رو باهم ب اشتراک بزاریم
اونام خوبن البته هااا
اما خودمون بگیم بهتره فدات شم :kissing_heart:

2 Likes

من دارم این رو معرفی میکنم که بدونی توی زندگی موثر هستن
حرفای مشاوره ای رو من قبول ندارم خییلی
از ایده ی اعضا خیلی استفاده کردم
مخصوصا زندگی زناشویی توی سروش که فقط مردم درمورد زندگیشون گفتن و مطمئنا تاثیرش رو میتونی توی زندگیت ببینی

1 Likes

ببخشید اگر به کارت نمیاد

1 Likes

مثلا از دلبری کردنا :wink: :couplekiss_man_woman:
شیطنتا :ok_woman:
عشقولی بازیا :couple_with_heart_woman_man: :see_no_evil:
آشپزی یا هر چی که دل شوهری بره :joy::joy:

2 Likes

قربونت برم خیلی ام عالی
اما گفتم بیشتر بحرفیم
راستش من خودم مشاور خانواده بودم ۸سال زیاد شعار دادم واسه مراجعام :joy:
گفتم نظر همدیگه رو بدونیم و بکار بگیریم
سروشم حذف کردم آخه نمیتونم استفاده کنم از پیج خوبی ک فرستادی محیا جونی

1 Likes

اقایه سوال نمیدونم فقط همسرمن اینطوره یاهمه اینجورین؟والاهمسرمن روابط زناشویی خیلی مهمه بعدم غذا…اگه واقعا اونطور که اون بخاد باشه روابط میشه مرد ایده ال …بحثاکم میشه.منم اینویادگرفتم اگه بحثمونم بشه نخام من برم جلو برااشتی خوشکل میکنم خودش میادبرااشتی :grinning::grinning::grinning::grinning:…شمام بگین

2 Likes

من وای میستم حرف زیادی بزنه حالش رو بگیرم تا درس عبرت بشه براش :sweat_smile: :joy:

3 Likes

من شوهرم آدم سختی نیست هرچی باشه میخوره وتوروابط زناشوییم اگه بدونم دلش میخاد ردش نمیکنم هیچ وقت که غرورش جریحه دارنشه‌

4 Likes

جدای از شوخی، من خیلی محبت میکنم بهش. نازی میکنم سرشو :joy:

5 Likes

:point_left::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

2 Likes

:ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:آفرین

1 Likes

درووود برتو دوست عزیز

1 Likes

یه مشکلی که هس متاسفانه اولامن زیاد ابراز احساسات میکردم همسرم کمترالان کاملا برعکس شده…نمیدونم چراآخه

من کلا تو خونه خیلی جینگیلک بازی دارم.
شوهرم چون شاعره کلا درونگراست برعکس من شیطون پر سر صدام.با تمام کم حرفیش اما من کار خودمو میکنم .گاهی انقد حرفای خنده دار از خودم در میارم شوهرم تا چند هفته فقط به اون حرفم میخنده و خیلی به ظاهرم وقتی میاد خونه اهمیت میدم دروغ نگم گاهی دوبار لباسم تو خونمو عوض میکنم تا تکراری نشه.
غذا درست کردنمم خیلی دوست داره با اینکه بد غذا نیست اما من تنوع غذاییم استفاده میکنم طوری که خدایش همیشه از غذاهام عکس میگیره ،این یعنی خوشش اومده
و وقت خوابم تا باهم حرف نزنیم نمیخوابیم از همه چیز پیش میاد حرف میزنیم گاهی ساعت از دستمون در میره میبینیم ساعت چهار صبح.
وقتی خستس :joy::joy::joy:الکی میام امپولش میزنم تقویتی که سرحال بشه اندازه گیری میکنم با انگشتم مثلا الکل میزنم و با ناخونم نیشگون میگیرم که امپول زدم تازه میگم نفس بکش درد نداشته باشه:joy::joy::joy:

11 Likes

ایول داری بابا…

2 Likes

بهتر عزیزم…از نظر من بهتره که مرد زن رو بیشتر دوست داشته باشه تا زن مرد رو،نمیگم زن دوس نداشته باشه یا ابراز نکنه کاملا هم باین موضوع مخالفم،چون محبت لازمِ زندگیه،

2 Likes

قربونت،با مشکلات مزخرف دنیا اگه اینکارا هم نباشه زندگی خیلی بی مزه میشه

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.