فلفل دلمه های خوش رنگ من 😍😍

فلفل دلمه های خوش رنگ من :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:حیف ام میاد دلمه پر کنم توشون چیکار کنم :cry:
16233295044421525159120594568086
لایک کنین ۵۰تا بشه مرسیلررر:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::heart_eyes::sparkling_heart:

99 Likes

طلاهاتو قربون :rofl::rofl::rofl:

7 Likes

قرمزه رو ریز کن بذار خشک بشه آسیاب کن بشه پاپریکا
زرده رو هم بخور
:sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses:

9 Likes

به به :yum::heart_eyes:

1 Likes

:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::joy::joy::joy:قابل نداره عزیزم

1 Likes

عزیزم فقط با فلفل قرمز پاپریکا میشه درست کرد چجوری میشه بگی دلم نمیاد بخورمش:sweat_smile::sweat_smile:

3 Likes

:joy::joy:دلمه نکردم

1 Likes

قربون دوستایی گلم که لایک زدن :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:

3 Likes

بزارشون تو سرکه و کمی نمک یه شیشه قشنگ پیداکن درشو ببند بزار همینجور خوشگل بمونن تو سرکه واسه همیشه

داخلشون هم اگه خواستی یه چاک بزن سیرو سبزی معطر و هویج بزار

3 Likes

اینطوری ترشی میشه که عزیزم

2 Likes

من این رنگیها رو نگینی خرد میکنم میذارم فریزر واسه ماکارونی و مرغ و…

1 Likes

جوون میده برا دلمه
من عاشق دلمه فلفلم :drooling_face::drooling_face::drooling_face:

2 Likes

ماکارونی همسرم دوس نداره زیاد نمیزارم فلفل دلمه هم بزنم اصلا نمیخورن که :neutral_face::neutral_face:

2 Likes

حیف ام اومد دلمه کنم فقط برگ مو گذاشتم :sweat_smile::face_with_raised_eyebrow:

1 Likes

حیفت اومد:no_mouth::expressionless:میخای یادگاری قاب بگیرش بزن دیوار

5 Likes

:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:اگه میشد خیلی عالی میشد بخدا من تا حالا زرد به این خوش رنگی ندیده بودم

1 Likes

:rofl::rofl::rofl::rofl:ندید پدید بازی:joy:

2 Likes

کاش میشد خراب نشه واسه همیشه نگه دارم تو یخجال هر وقت دلم خواست ببینمش :rofl::rofl::rofl::rofl:

1 Likes

اخه فلفل دلمه
انبه بود یه چیزی:joy:

2 Likes

:yum::yum::yum:اون نمی موند :joy::joy:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.