فقط من اینجورم یا شمام هستین

دیشب شوخی میکردیم که از زمین ( شوهرمو ) بلندش کردم ولی اون نتونست بلندم کنه
:stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::joy::muscle:
ولی خودم بدم اومد دوس دارم ظرافت داشته باشم
کسی هست مثل من قدرت بدنیش از همسرش بیشتر باشه ؟؟

13 Likes

از همسرم نه ولی میتونم بلندش کنم

1 Likes

نمیتونم از جاش تکونش بدم:neutral_face::rofl:چون جون ندارم:rofl:

2 Likes

حتی اگ میتونی اصلا نزار بفهمه دختر همیشه یه جوری وانمود کن که حس کنه قدرت بدنیه اون بیشتر و تو ظرافتتو حفظ کن اینطوری خودت راحت تری من سر یه شیشه نوشابه رو میخام باز کنم یکم زور الکی میزنم بعد میدم شوهرم میگم بیا این باز نمیشه اونم بایه دست باز میکنه ک مثلا من خیلی قویم:woman_facepalming:t2: بعدا کار سنگینی اگ باشه برات انجام نمیده میگ خودت میتونی

11 Likes

واقعا ؟ خوبه تنها نیستم پس کمی آسوده خاطر شدم :joy: امتحان کردی تا حالا ؟ چند کیلوئه

2 Likes

همینجوری خوبه عزیزم

1 Likes

کردم که مبگم میتونم ۸۱ کیاو البته خبلی کم میتونم بلندش کنم چون سنگبنه

2 Likes

دقیقا همین داستان شده برام دس به سیا سفید نمیزنه :cry::cry::cry:

1 Likes

مرض داری خوب :joy::joy: کمرتو نابود میکنی

2 Likes

اره دارم انگاری:rofl:

1 Likes

والااااا حماقت کردم …

1 Likes

ازین ب بعد یواش یواش کارای سنگینو نکن

شوهر من حتی خونه تکونیامو کمک میکنه و فرشارو برام میشوره من همراهی میکنم در این حد بی زورم

4 Likes

طفلی چه لاعره یادش بخیر یه زمانی من ۶۰ کیاو بودم شوهرم ۷۵ کیلو الان من ۷۵ اون ۸۱ :confused::joy:

3 Likes

خدا قوت پهلووون :disappointed::disappointed::disappointed::joy::clap::muscle:

2 Likes

شوهر من شصت کیلوئه باو تو از من دیگه خیلی پهلوونتری :joy::joy:

3 Likes

من اوایل عروسیمون اینقد مامانم بهم میگف کار سنگین بدی شوهرت ها عادتش بدی کار خونه بکنه و اینا منم جو گرفته بودم مثلا میخاستم برنج ابکش کنم یه قابلمه که برا دوتامون برنج بودو صداش میکردم بیا قابلمه برنجو بددار ابکش کن سنگینه نمتونم :joy::joy::joy:بعد مامانم ی بار بود گف نه دیگ در این حد باخودش میگ این مردنیه دوکیلو رو نمتونه بلند کنه

7 Likes

نمیدونم چرا احساس میکنم مرد زیر ۸۰ کیلوزیادی ایتخونبه:neutral_face::joy:

1 Likes

:neutral_face::neutral_face::rofl::rofl::rofl::rofl:

اکثر خانوما برا اینکه زودتر کارشونو انجام بدن و الاف شوهر نشن اینجوری میکنن ولی خوب همسرشونو بدعادت میکنن دیگ

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.