فعلا پایانی برا کرونا متصور نیستم

اينا با كرونا هم كاسبي راه انداختن
چرا متصور بشن
تو امارات كرونا كلا تموم شده باهاش خداحافظي كردن برچسب هاي فاصله گذاري هم از همه جا برداشتن
بعد ما نبايد پايانشو متصور بشيم

2 Likes

دیگه خسته شدم به خدا …لعنت به این مملکت با این وضع مملکت داری

1 Likes

کاش حداقل کم میشد الان اینجا تو شهر ب این کوچیکی ۹ نفر وضعشون خیلی وخیمه:expressionless::expressionless::expressionless::expressionless:

منم خسته شدم این کرونا چرا ول کن نیست :persevere::persevere::persevere::persevere::persevere:

ازخودم دفاع میکنم
بخای بکشی خب مثل ماست نمونم تا بکشی بری :joy:

1 Likes

:rofl::rofl::rofl::rofl:اصلا پشیمون شدم

1 Likes

نه دیگه وقتی همه بزنن دیگه ضعیف میشه در حد سرما خوردگی،البته بستگی به واکسنم داره که آب مقطر نباشه:woozy_face:

1 Likes

یعنی ممکنه آب باشه میگن ک شایعه ست آدم نمی دونه ک چی بگه:persevere::persevere::persevere:

ولا نمیدونم بخدا ولی هیچی بعید نیست:wink:

1 Likes

معاون وزیر بهداشت یا وزیر معاون بهداشت؟ مسأله اینست؟ :rofl:

1 Likes

منظورش اینه کرونا هیچ وقت از بین نمیره ولی وقتی خیلیا واکسن بزنن دیگه کمرنگ میشه مثل انفلوانزا مثل سرماخوردگی

1 Likes

اره بخدا

1 Likes

:rofl::rofl::rofl::rofl:نمیدونم یه کانال دارم برا شهر خودمونه کانال تلگرام اون اینو گفت

1 Likes

انشالله انشالله کمرنگ بشه دوس دارم مثه قبل بچه های مدرسه رو ببینم چقد گناه دارن دسته جمعی تعطیل میشدن حتی دلم برا اون لحظه تنگ شده ک میدیدمشون:rofl::rofl::rofl:

1 Likes

پس زیاد خبرگزاریش بدرد نمیخوره چون وزیر معاون بهداشت نداریم یه وزیر بهداشت داریم که معاون داره میشه معاون وزیر بهداشت :grinning_face_with_smiling_eyes::rofl:

1 Likes

همون دیگه شاید من اشتباه نوشتم وگرنه خبر گزاریش عالیه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.