فعلا پایانی برا کرونا متصور نیستم

وزیر معاون بهداشت میگه فعلا پایانی برا کرونا متصور نیستم:expressionless::expressionless::expressionless::expressionless::expressionless::expressionless: پس این واکسن رو برای چی میزنن

10 Likes

واس سرگرمی:expressionless::joy:

3 Likes

برای کنترل بیماری
برای شکستن زنجیره انتقال
برای اینکه اونقدر تعداد مریضا زیاد نشه که نمازخونه ها هم تخت کرونایی بذارن
برای کاهش مرگ و میر

12 Likes

نه جدی میگم به همه واکسن میزنن بعد اینو میگه یعنی چی و میگه از آبان محدودیت ها برداشته میشه پس چرا پایانی متصور نیس:expressionless::expressionless::expressionless:

2 Likes

وقتی مردم به هوای ۱ دوز واکسن زدن میریزن میرن پیاده روی اربعین و مسافرت، در حدیکه آمار سفرها توی هفته گذشته رکورد زدا، معلومه یک بیماری عفونی با این قدرت سرایت مهار شدنی نیست. واکسن معجزه نمیکنه فقط کمک میکنه به کنترل بیماری.

7 Likes

خب اگه ب واکسن اعتماد داشت باید پایانش رو تصور میکرد و ب مردم انگیزه زدن رو میداد

2 Likes

خب همین دیگه اگه کنترل میکرد پس باید بش اعتماد داشته باشن

1 Likes

واکسن ک واسه پایانش نیست
صرفا واسه کاهش مرگ و میره

2 Likes

خب کاهش مرگ و میر میشه پایان کرونا دیگه خسته شدم از شنیدن اسم کرونا بسه دیگه چرا تموم نمیشه اه این حرف رو ک خوندم بیشتر ناامید شدم دیگه ب واکسن هم امیدوار نیستم:persevere::persevere::persevere::persevere:

1 Likes

عزیزم الان سالهاست مردم واکسن سرخک میزنن، ولی سرخک ریشه کن نشده که. یه مدت واکسن نزدن دوباره داشت شیوع پیدا میکرد. کرونا هم همینطور. باید به مرور با گسترش واکسن زدن کنترلش کنن همه جهانم همینه وضعشون . پایانی براش قابل تصور نیست. شاید سال دیگه بگن کرونا ریشه کن شد شایدم تا ده سال دیگه مثل آنفولانزا جهش کنه

2 Likes

:joy:جالب بود اربعین
میگفتن به خاطره کرونا ما امسال پیاده رویشو نمیریم
بعد اومده بودن نمادین توی خیابون فششششرده توی جای باریک پیاده روی اربعینو بازسازی کردن:joy:
بگو اخه لعنتی چه فرقی کرد الان،کیو گول میزنین

3 Likes

من همچین چیزیو ندیدم البته نمیدونم.

2 Likes

نه دیگه
کرونا خواهد بود،مثله یه سرماخوردگی ک همیشه هست فقط تلفاتش کمتر میشه.

هوم همه خسته شدن:weary:
این حرفارو بیخیال،واکسنتو بزن،حدااقل به روال سابق برمیگردیم.

1 Likes

انشالله تموم شه شرشو گم کنه:persevere:

1 Likes

نه توی تلوزیون خودمون دیدم من
کلی از شهرا این حرکتو انجام دادن
یه لاین خیابونو بستن،ملت ریخته بودن شبیه سازی پیاده رویو انجام میدادن

3 Likes

اره قراره این هفته بزنم انشالله

1 Likes

انشاالله:relieved:

1 Likes

آره دیگه بعضیا میرن توی ترافیک گردنه حیران انگار واجبه سفر رفتن بعضیام اینطوری
خدا آخر عاقبت هممونو ختم به خیر کنه فقط

2 Likes

:palms_up_together::sleepy::palms_up_together::sleepy:

1 Likes

الکیااااااا:expressionless:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.