فریز کردن چجوره درد داره؟

سلام شبتون بخیر دکترم بهم گفته باید فریز بشی خواستم ببینم درد داره چجوره؟چقد طول میکشه

سلام عزیزم
برای چه بیماری ای؟

من عفونت داشتم رفتم پیش دکتر زنان معاینم کرد چندتا قرص و پماد داد استفاده کردم چون میخواستم زود باردار بشم گفت میتونم داروت بدم ولی عفونتت دورتر خوب میشه گفت تو که عجله داری برو فریز کن.

نمیدونم عزیزم ولی به نظر من دارو مصرف کنید بهتره

من قبل از دارو خارش نداشتم ولی از وقتی دارو استفاده کردم خارش دارم.بعد میخوام زود باردار بشم.

عزیز من عفونت داشتم معاینه داخلی که کرد دارو داد ولی گفت با دارو خوب نشدی فریز کن منم فریز کردم اصلا درد نداره مثل معاینه داخلی هست بیشتر از دو دیقه هم طول نمیکشه

ان شاءالله با دارو بهتر بشی ولی نشد میتونی فریز کنی چون منم برای بارداری اقدام هستم فریز کردم فقط دکتر گفت بیست روز بعد بیا برات میل بزنم که اگر راه رحم بخاطر عفونت یا زخم بسته بود باز بشه که من نرفتم

خیلی ممنون که جواب دادین خیلی دلشوره گرفته بودم.من دارو مصرف کردم دکترم گفت عفونتت خیلی خیلی خیلی شدید بوده الان شده شدید شما که میخوایین باردار بشید باید فریز کنید.

الان شما باردار شدین؟

عزیزم منم بخاطر عفونت رفتم بعد خواستم تست پاپ اسمیر بگیرم گفت بخاطر عفونت زخم دهانه رحم گرفتی برات فریز کنم گفت اول دارو بدین خوب نشد میام واسه فریز با دارو خوب نشدم فقط عفونتم از بین رفت بعد رفتم فریز کردم اصلا درد نداشتم

نه گل من بخاطر کیستی که دارم منتظر هستم برم برای ای یو ای چون طبیعی بهم گفتن احتمالش کمه بخاطر نوع کیستی که دارم

من شنیدم درد نداره فریز کردن

1 Likes

من کیست ریز دارم تخمدانمم ضعیفه ولی دکترم گفت غصه نخور داروت میدم باردار بشی.بار اول که پیشش رفتم تموم سنوگرافیم و ازمایشاتمو نشونش دادم گفت تخمک نداری ولی داروت میدم باردار بشی

2 Likes

خیلی ممنونم ازتون که جوابم رو دادین .

1 Likes

من شنیدم بازخم دهانه رحم احتمال باردار شدن هست ولی خوب چون زخم داخلی هست جاش مرطوبه باعث عفونت مدام میشه باید هرماه دارو مصرف کنی
من خودم چند ماه پماد واژینال مصرف میکردم دیگه خسته شدم چون اصلا عفونتم رفع نمیشد حال خوبم یک هفته بود دیگه رفتم فریز شکر خدا چند ماه هست راهت شدم

خدارو شکر.ایشالله شما هم باردار بشید بدون دارو

1 Likes

اره گلم نگران تخمک نباش با دارو درست میشه اول برای عفونت و زخم دهانه رحمت به فکر باش ان شاءالله باردار شدی عفونت برای خودت وبخصوص نی نی بد هست

ولی دکترم گفت چون عفونت و زخم داری باردار بشی سقط میشه.خواهر شوهرمم ۵ ماه باردار بود ولی چون عفونت داشت سقط شد

1 Likes

ممنون گلم فدات ان شاءالله که زودی بیایی واعلام بارداری بکنی گلم

1 Likes

مرسی اول شما خبر بارداریتون رو بدین بعد من.

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.