فروش طلا و خونه خریدن

ما خونمون خارج شهر هست با ماشین بخواییم بریم خونه مامان یا یه کس دیگه تقریبا 20 دقیقه راهه …فاصله خونمون تا محل کار شوهرم 30 دقیقس
هر روز این همه راهو بره بیاد خیلی خسته میشد
بهم گفت من خسته شدم ار رانندگی و این همه پول بنزین
بیا خونمونو عوض کنیم … خونه خودمون 79 متره
یه خونه تو شهر پیدا کردیم نزدیک تره و تا محل کارش هم فقط 5 دقیقس … 98 متره …ولی لخته. هیچی نداره نه کابینت نه شیرالات نه کولر و شومینه و پکیج کلا هیچی نداره … قیمتش خوبه ولی باید هم ماشین بفروشیم هم طلاهامو تا پولمون برسه … یه پسر یکساله دارم قبلا واسه اونم 20 گرم طلا گرفتیم اونم باید بفروشیم … شوهرم گفت خونه رو میزنه به نامم …
من قبول کردم ولی به نظرتون کار درستی هست ؟؟؟ تو این گرونی و کرونا و . … خونه عوض کنیم و طلا و ماشبن بفروشیم ؟؟
چون واقعا هر سه روز باید به خاطر رفت و امد ماشین 40 لیتر بنزیم بزنیم خیلی هزینه بالاس و شوهرم حسابی خسته شده

7 Likes

عزیزم خوش اومدین :sunflower:

بنظرم ماشین فروختن اشتباهه چون درسته محل کار همسرتون نزدیک میشه ولی شما برای خرید خوراک و خدایی نکرده زبونم لال ویزیت پزشک و بیمارستان یا … به ماشین نیاز دارید مخصوصا تو دوران کرونا

الانم ک قیمت طلا هی میاد پایین

من جاتون بودم دست نگه میداشتم

2 Likes

بنظرم خونه از طلا مهم تره

2 Likes

من جایه شما بودن میفروختم اول خونه خوب بعد ماشین هم با کار کردن ۵ ماه یا ۱ سال دیگه میگیرید

2 Likes

طلا بفروش ولی ماشینو ن اگه میتونی یه وام بگیرین خونه رو بخرین

3 Likes

عزیزم اگر موقعیت خونه خوب هست چه اشکال داره بفروش ایشالله بعد هم طلا هم ماشبن میخری
خونه از طلا ماشین بهتره

1 Likes

منم باشم میفروشم چون شما هر جا بخواین برین همون هزینه بنزین ماشین خودتون رو بدین اڑانس یا اسنپ شما رو هر جا خواستین میبره خارج شهر خیلی سخته زندگی اونجا رو بخرین بعد که پول دستتون اومد ماشین هم میخرین به خونتون هم کابینت پکیج … میزنین

2 Likes

هم بزرگتر از خونه فعلی تونه هم اینکه نزدیکین به شهر واذیت نمیشین

1 Likes

آره ارزش داره،منم کلی طلا فروختم،وام زوجینم گرفتیم،نصف خونه به ناممه،خونه هم بخری یجور سرمایه گذاری کردی چیزی از دست ندادی،ما خونمونو دو سه سال پیش ۴۰۰ ملیون خریدیم الان دو میلیارد شده واقعا طلاهام مونده بود آنقدر سود نمیکردم

1 Likes

اگه توانشو دارین تو مدت کم ماشین بگیرین اره
در غیر این صورت اصلا درست نیست

1 Likes

خونه خییلی مهمه. بخرید

1 Likes

تجربه خودمو میگم
:
ما برای خرید خونه تو تهران
دوتا ماشین و یه خونه کرج و ۲۰ گرم طلا در سال ۹۸ فروختیم
الانم واقعا خیلی خوشحالم ار تصمیمم
الان خونه داریم ماشین داریم
طلاهام با سودش برگشت و اینکه اگر باز مجبور بشم این کارو میکنم

4 Likes

به نظرم خوبه

1 Likes

عزیزم ب نظر من ک کاردرستیه فروش طلا
و مهمتر اینکه ب نام خودتم میزنه
سود خونه وزمین بیشتر از طلاس
من ک طلاهامو دادم خونه هم ب نامم نیس :pensive:
حالا درسته ک تو زندگی مشترک منو تو نداریم ولی احساس حماقت میکنم چون ی جورایی حس میکنم سرم کلاه رفته :rage:

3 Likes

بنظرم حتما بخرینش. کم کم اون چیزاشم درست میکنین. همون هزینه رفت و آمدها تونو جمع کنین خرج بقیه چیزا کنین ک خونهه نداره.

1 Likes

عزیزم به نطر من صاحب خونه شدن مهم تره اگه بی ماشین میتونین زندگی کنین که بفروشین تا تو قرض و وام نیافتین اما اگه نمیتونی وام بگیرین
ماهم مستاجری بودیم
حدود یه ماه پیش کل طلاهامو فروختم اما ماشین نگه داشتیم چون عادت کردیم و کار همسرم بدون ماشین به مشکل میخورد و وام گرفتیم خداروشکر جور شد
ماهم دقیقا مثل شما هستیم خونه که خریدیم هیچی نداشت کم کم خریدیم
نگران نباش خدا بزرگه

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 7 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.