فرم سر بچه

قیمت بالای پیشونیش ک ملاجشه بالاس بعد دست ک میکشی قشنگ معلومه ک اون قسمت بالاتره بعد ی گودال ماننده و پشتش صاف
خیلی نگرانشم هیچ مشکلی نداره فقط تاحالا جز ن ن ن ماما بابا هیچی نگفته یک سالشه راه میره نگرانشم بنظرتون چیکار باید کرد خطرناکه؟

2 Likes

از پشت سرش ک دست میکشی قشنگ برامدگی جلوش واضحه:pleading_face:یعنی برطرف نمیشه فرم سرشو بدجور کرده

میشه عکس بدی?

1 Likes

اخه معلوم نیست دست بکشی میفهمی

1 Likes

اگر مشکل داره بنظرتون زودتر تافرم نگرفته برید دکتر کلاه مخصوص میدن
من تجربه ندارم اما کلاه برای فرم سر طراحی میکنن

1 Likes

نمیدونم دقیقا اینکه گفتی چجوریه. ولی اکثر بچه ها سرشون فرورفتگی یا برآمدگی داره و طبیعیه. به مرور که بزرگ بشن رفع میشه

1 Likes

اخه یک سالشه دیگه

وای خدا کنه رفع شه وگرنه من روانی میشم

1 Likes

فک کنم عادی باشه وقتی دنیا میان نوع گذاشتن سرشون رو بالش مهمه بچه سرش نرمه و حالت میگیره
برا حرف زدنشم نگران نباش لچه بوده تا ۳و نیم سالگی هم حرف نزده

1 Likes

ول کن بابا چیزیش نیس عیب رو بچت نزار

1 Likes

حالا ایندفعه رفتی پیش دکتر یه سوال کن که نگرانیت برطرف بشه

1 Likes

ببین اخه از پس کلش ک بکشی قشنگ جلوی سرش ی فرورفتگی و ی برامدگی داره میترسم خیلی براش

1 Likes

میگن مار گزیده از طناب سیاه و سفیدم میترسه

وای باید همینکارو کنم دیروز تاحالا ضربه ای نبوده ک نخورده باشن از رو اپن افتاده اون یکی جاکفشی افتاد روش کوچیکه از رو مبل افتاد دیروز تاحالا پشت هم دارن ضربه میخورن

1 Likes

عزیزم این سری که برای چکاب رفتی به دکتر بگو اگر چیز مهمی باشه بهش یه کلاه میده خوب میشه اگر نه بهت میگه خیالت راحت میشه

1 Likes

ماشالا چه شیطونن :grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes:

1 Likes

وای یا خدا:pleading_face:دل و رودم بهم ریخته از استرس

1 Likes

فک کن جا کفشی تازه هم خودم زدمش:pleading_face:یک جا نمیشینه ب هیچ وجه الانم فریزرو باز کرده هی کشو هارو باز میکنه هی میریزه رو زمین قسم خوردم پاشم باز بزنمش یعنی روانیم کردن دیگه دیروز تاحالا تا مرز سکته رفتم

1 Likes

عزیزم این جناق پس سری بهش میگن همه بچه ها دارن

1 Likes

عزیزم نگران نباش اگه خیلی فکرشی ببرش پیش متخصص که بهت میگه عادیه یا نه
ولی مطمئن باش طبیعیه و با مرور با رشد استخونای ملاج و سر گوشت متناسب میشن

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.