فرصت کم برای بارداری

سلام خانما.من تازه عضو شدم.دو سال منتظرم ماه پیش لاپاراسکوپی کردم متاسفانه جفت تخمدانام از حد طبیعی کوچکتر بودن.سه ماه فرصت دارم با لتروزول آمپول اچ سی جی باردار بشم.مریض دکتر افلاطونیانم.بهم گفته بعد سه ماه نشدم باید آی وی اف کنم.این ماه آمپول زدم.دعا کنین دو هفته دیگه باردار باشم.خسته شدم.از این درمانا

1 Likes

س عزیز.افلاطونیان یزد؟ان شاءالله بهترینها اتفاق میوفته

1 Likes

بله عزیزم.انشاالله

من پیش راضیه فیروزابادی میرم چطور میشناسید؟البته از یک شهر دیگه میام.چند سالتون مگه؟

نه نمیشناسم منم یزدی نیستم برا دکتر میرم یزد.۲۸ سالمه.شما باردار نمیشین مشکلتون چیه؟

من تقریبا یکسال اقدام کردم ولی دکتر اولم خیلی خوب نبود چند وقت حیرون مشکل تیروئید و پرولاکتین بودم سیکل قبلی بهم امپول داد ولی نتیجه نگرفتم البته سه تا فولیکول 12.15.17 داشتم ولی نشد.فردا بیمارستان مادر نوبت عکس رنگی رحم دارم

ای وی اف بهتون گفتند هزینش چقدر؟

گفتن حدود ۸ تومن که بار اول دولت ۱.۵ فک کنم کمک میکنه

خیلسا بعد عکس رنگی باردار میشن امیدوار باش.

1 Likes

سلام عزیزم … ان شاءالله ک بارداری ی کوچولوی بازه
همیشه امیدوار باش و ب خدا توکل کن

1 Likes

امیدوارم.:slightly_frowning_face:

سلام رفتی خانمی برا عکس رنگی؟؟؟

سلام عزیز.بله.خدا رو شکر همه چی اکی بود.

چجوری ۱ونیم رو دولت میده ؟

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.