فرش ابریشم

خانوما من اکثرا تو خونه بیکارم و وقت آزاد زیاد دارم وضع مالیمون خوبه ولی میخوام یه جوری پس انداز داشته باشم برا خودم میخوام تابلو فرش ابریشم ببافم کسی تجربه داره؟ چطوریه؟ فروش خوبی داره؟

4 Likes

فروشش کمه چون گرونه
برای ریه هم ضرر داره

1 Likes

شما تجربه ای در این زمینه دارید؟

1 Likes

ابریشم چله اگه باشه سخت بافته میشه اگه دفعه اولته بخای ببافی چله نخ بری راحت تری
بعدم بعضی از جاها هستن اگه نخ و نقشه از خودشون بخری تابلو رو هم ازت میخرن از اونا پیدا کن راحت تره

بنظرم‌ یه کار آسون راه بنداز فروش اینترنتی کیک پزی ‌

من نه ولی یکی از دوستام طراح فرش هستن حرفه ایه اما نمیبافه بخاطر همین دلایل

بنظرم ی سرگرمی دیگه پیدا کن .تابلو فرش دستباف و ابریشمی فروش خوبی نداره ینی داره ولی قیمتی ک میخرن نسبت ب زحمتی ک میکشی اصن نمیارزه

1 Likes

فروشش خیلی کمه عزیزم من یدونه بافتم برای خودم نقشه هاشم گرونه اصلا نمیصرفه ب نظرم فرش فارس بافت بباف

خیلی گرونن من چند سال پیش یکی بافتم برای خودم ۶۰۰ تومن شد همه چیش ولی بهم گفتن ۴ تومن و ۵ تومن ازم میخرن ولی خب من برای خودم بود الان ک نقشه هاش چند میلیون میشه خود فرش ۱۰ میلیون ب بالا قیمت داره واقعا بااین اوضاع خیلی کم پیدا میشن چند میلیون پول تابلو بدن

1 Likes

خیلی دردسر داره
بنظرم ارزش این همه زحمت رو ندارع

همین دگ کسی پیدا نمیشه چندمیلیون بابت تابلوفرش بده.میره ازین ماشینی ارزونا میگیره. خاهرمنم یدونه بافته قابشم کرده خیلی ترتمیز و خوبه ولی ارزشش بیشتره کسیم حاضر نمیشه اونقد پول بده اینم همینطوری گذاشته بمونه

1 Likes

اوهوم :two_hearts::blush:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.