فرستادن عکس سونوگرافی

چطور میتونم عکس سونوگرافی ام رو بفرستم
هر کاری میکنم نمیاد

اول بفرستش توتلگرامت حجمش میادپایین بعد ذخیره کن توگالری وبفرستش

1 Likes

مرسی عزیزم
:kissing_heart:

1 Likes

کسی از سونو من سر در میاره
میخوام باردار شم
ولی نمیشم
کیستی که اینجا نوشته خیلی مشکل سازه واسه بارداری ؟؟؟؟؟

منتظرم تو رو خدا کمکم کنید

فک نکنم عزیزم مشکل داشته باشه چون دختر خاله منم داشت بعد که پسرش ب دنیا اومد رفت دکتر بش دارو داد خوب شد
انشالله که برا شما چیزی نیس :kissing_heart:

سلام دوباره
چرا دیگه کسی راجب سونو رحم من نظر نمیده
تورو خدا کمکم کنید خیلی میترسم

سلام عزیزم
نگران نباشید این یه کیست ساده هست که خود به خود برطرف میشه. شما ماه دیگه سونوگرافی انجام بدید اگر بزرگ تر شده بود دکتر براتون دارو تجویز می کنن. چیز خاصی نیست

خیلی ممنون

1 Likes

فقط من امروز فردا وقت پریودمه
ولی سینه هام رو که فشار میدم ترشح ابکی میاد
دلیل اش چیه
در ضمن قصد بارداری هم دارم

شاید به خاطر کیست سینه تون باشه، سونوگرافی تون رو به پزشک نشون ندادید؟

چرا نشون دادم قرص ویتامین نوشت
که مصرف کردم
ولی دیگه درد و اینا نداره

نمیدونم علتش چیه، اگر چیز خاصی بود حتما دارو می دادن پس نگران نباشید

ممنون ازتون

1 Likes

خواهش میکنم عزیزم

شاید پرولاکتین تون بالا باشه عزیزم

هر نوع مایعی که از نوک سینه بیرون بیاید، به عنوان ترشحات سینه در نظر گرفته می شود. گاهی اوقات، ترشحات نوک سینه، بخشی طبیعی از عملکرد سینه ها هستند. اگر این گونه باشد، خودبخود برطرف می شود.

ترشحات سینه در زنانی که باردار نیستند و یا بچه شیر نمی دهند، لزوماً غیرطبیعی و نشان دهنده وجود یک مشکل نیست، ولی بایستی توسط پزشک بررسی شود.

اگر هنوز عادت ماهانه می شوید و ترشحات نوک سینه شما پس از دوره قاعدگی بعدی خودبخود از بین نرفت، به پزشک متخصص مراجعه کنید تا مشکل شما را بررسی کند.

اما اگر یائسه شده اید و یا اگر این ترشحات واقعاً برای شما مشکل ساز شده اند، فوراً به پزشک مراجعه کنید.

در ضمن نوک سینه خود را برای بررسی وجود ترشحات دست نزنید و فشار ندهید، زیرا این کار وضعیت ترشحات را بدتر و مداوم می کند.

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.