فرزند دوم و رحم ضعیف

باسلام خدمت خانم حکیمی و خانم خجسته عزیز و خانمای گل مامی گپ شبتون بخیر
الان از زایمانم ک سزارین هم بود شش ماه میگذره فرزند اولمونم هست,ی چن وقت پیش رفتم دکتر بخاطر اینکه خیلی عفونت شدید داشتم انقدر ک کمرمو.نمیتونستم صاف کنم دولا راه میرفتم وترشحات زیاد و سبز رنگ داشتم البته پیش ی ماما رفته بودم ک بعد از معاینه تست پاپ اسمیر هم برام گرفت البته دوسری و دو سری ام بهم دارو داد استفاده کردم ی مقدار بهتر شدم ولی بازم احساس میکنم هنوز عفونت دارم چون ترشحاتم هنوز سبزه و باگذشت شش ماه از زایمان هنوز پریود هم نشدم,
حالا قضیه این عفونت ب کنار, سری آخر ک رفتم مامایی و ج پاپ اسمیر دومی ام رو دید گفت ک رحمت خیلی ضعیفه و بچه دومت رو باید دو سال بعد بچه اولت بیاری وگرنه اگه بزاری بعد هفت سال دیگه شاید نشه و میگفت تو ب سن سی و پنج برسی باید رحمتو دربیاری (الان ۲۷سالمه)واین قضیه بیشتر منو درگیرخودش کرده آخه بارداریم هم با کلی استرس و نگرانی گذشت واکثر مواقع فشارم بالا بود البته اضافه وزنم ندارم ولی فشار و وزنم همخونی نداشت و الانم پسرم واقعا اکثر مواقع اذیت میکنه خیلی نفخ داره یبوستم داره کلافه ام اصلا نمیتونم یکم برا خودم وقت داشته باشم ب خودم برسم یا حتی ب خونه زندگیمون اصلا احساس میکنم ی مقدارم افسردگی گرفتم حالا با این حال من دوسال دیگه دوباره بچه دار بشم آخه ینی چی اصلا نمیتونم بهش فک کنم ینی تصمیم داشتیم بعد هفت سال دیگه ان شاء الله دوباره بچه داربشیم حالا میخاستم بدونم واقعا راهی وجود نداره البته میدونم دوسال فاصله سنی بین بچه ها خوبه بهتره ولی واقعا سخته مخصوصاالان با این وضع گرونی و ما هم مستاجر,ینی واقعا هیچ راهی نیس؟! خواهش میکنم کمکم کنید و منو از این نگرانی دربیارید
خیلی ممنون
واقعا ببخشید ک طولانی شد مجبورشدم واقعا خیلی فکرم درگیره,بازم ممنون

2 Likes

قدم گل پسرت مبارک باشه
عزیزم بهتره بری پیش متخصص زنان فک کنم اونا بهتر بتونن راهنماییت کنن
اگرم خدای نکرده طبق گفته ماما رحمت ضعیف باشه حتما یه راهی برای تقویتش هست
افسردگی بعد از زایمان مسئله ایه که خیلیا ممکنه براشون پیش بیاد
وقتی پسرت خوابه به خودت و خونه برس با همسرت صحبت کن و بگو چه احساسی داری تا اونم تو کارای خونه و بچه کمک کنه چون نگه داری از بچه کلی از وقتتو میگیره حتما ایشونم درکت میکنن
تو خونه آهنگ شاد بزار وقتایی که با نی نی سرگرمی
کلی راه دیگه هست که روحیه تو عوض کنی
حالا صبح میشه خانومایی که تجربه دارن میان کلی راهکار میدن
:heartpulse::heartpulse:

1 Likes

سلام عزیزم
زهرا جان درست فرمودن شما باید اول از همه استرس و نگرانی رو بذارید کنار و به یه متخصص خوب مراجعه کنید
انشالا که چیزی نیست و حل میشه
برای افسردگی هم بهتره با یه مشاور صحبت کنید، همسرتون در این زمینه می تونن خیلی کمک تون کنن
پسر گل تون یه مامان قوی و با نشاط باید داشته باشه عزیزم :rose:

1 Likes

سلام عزیزم خیلی ممنونم تشکر از راهنماییت:tulip::tulip::pray:
آره فک کنم باید برم پیش متخصص,اما پسرم اصلا خاب نداره در طول روز هر موقع ک میخابه خیلی زود بیدارمیشه حالا خابوندنشم هزارتا مکافات داره,برا نفخشم چندبار دکتر بردیم شربت و قطره دادن اما بازم خیلی نفخ داره شدیده
همسرم واقعا خیلی کمکم میکنه اما خب اونم سرکار میره بلخره خسته میشه باورکنید چند بار صبح خاب مونده برا سرکار رفتن,یا انقد خسته بوده ک کارش ایراد داشته بهش گیر دادن و از حقوقشم کسر کردن دیگه اونم چیکارکنه,الانم من سعی میکنم زیاد نزارم بچه رو نگه داره ک خسته بشه ولی گاهی اوقات انقد بی قراری میکنه ک واقعا کلافه میشم و همسرم نگه میدارتش
قبلت باز بهتر بود از وقتی وارد ماه پنج شد این بی قراری هاش شروع شد
ببخشید سرتو درد آوردم بازم ممنون از توجهت عزیزم:pray::pray::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

سلام خانم حکیمی عزیزم
تشکر فراوان بابت راهنماییتون:pray::pray::pray::tulip:
خیلی خاستم ک استرسمو کنار بزارم اما نشده نتونستم,بعضی وقتام انقد میرم تو فکر واسترس میگیرم ک دیوونه میشه گریه م میگیره هی باخودم میگم وای این کارم مونده اونم کارمو انجام ندادم و… و استرس میگیرم بعضی وقتام همش با خودم فک میکنم آیا واقعا من میتونم مامان خوبی برای پسرم باشم آخه گاهی اوقات ک همسرم سرکاره, من با پسرم تنهام و پسرم انقد اذیت میکنه ک دیگه کلافه میشم میذارمش زمین اونم هی گریه میکنه و بعدش وقتی ک خابه من نگاش میکنم و گریه م میگیره و احساس گناه میکنم وبا خودم فک میکنم ک واقعا میتونم مامان خوبی باشم براش با این اوضاع…
ببخشید ک وقتتون گرفتم,بازم ممنون از راهنماییتون:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::tulip::tulip:

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم
انشالا که به زودی ناراحتی هاتون تموم میشه ولی خودتون باید سعی کنید عزیزم

بازم ممنون عزیزم,تشکر :tulip::pray::pray::pray:

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.