فرزند دختر

سلام من سه ماهه رژیم غذایی دختر دار شدن گرفتم قبل از رابطه نیم ساعت توی سرکه میشینم و رازیانه میخورم و به ارگاسم اصلا نمیرسم خواستم ببینم با این شرایط اگه تخمک گذاری رو رعایت نکنم بازم بچه دختر میشه چون اگه بخوام دو روز قبل تخمک گذاری اقدام کنم احتمال باروری خیلی پایین میاد

عزیزم اسپرم خوب تا ۳-۴ روز زنده میمونه تو بدن و به اصطلاح عامیانه وقتی یه مدت میگذره از وارد شدنش به رحم اون کروموزوم های جنس دختر (x) باقی میمونند و کروموزمای جنس پسر (y) از بین میرن

امیدوارم درست گفته باشم منظورمو :sweat_smile::sweat_smile:

1 Likes

احتمال دختر شدن در یه بارداری طبیعی 50 درصده، حالا با یه سری راه ها مثل تغذیه و زمان تخمک گذاری می شه احتمال رو نهایتا تا 70 درصد برد، پس از الان این موضوع رو بدونید که انتخاب جنسیت صد در صد نیست، با این موضوع که فقط زمان های خاصی نزدیکی داشته باشی و این زمان در روز تخمک گذاری نباشه قطعا احتمال موفقیت در بارداری کمتر می شه اما با نزدیکی یک شب درمیون هم باید این موضوع رو بپذیرید که ممکنه جنسیتی که می خواید نشه

2 Likes

چه عجب یکی پیداشددختربخواد :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::joy::joy:

3 Likes

منم تودلم همینوگفتم بخداا

1 Likes

لابددوتاپسرداره

1 Likes

میمیرم واسه دختر

2 Likes

نه بچه اول فقط یه دونه بچه میخوام

1 Likes

احتمال بارداری اونجوری خیلی کم میشه آخه

2 Likes

خوشحال شدم ازطرزفکرت واینکه واسه همجنس خودت ارزش قائلی بهرحال امیدوارم ک به خواستت برسی دوست خوبم :heart::heart::heart::heart::heart:

1 Likes

بعدش هم باید بزارید دو روز بعد تخمک گذاری
احتمال کم میشه ولی خب بخواد بگیره میگیره :relieved:

چه خووووب،همسرتون هم دختردوسداره؟؟؟

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.