فرزندم پودر اسهاب رو نمی خوره

دخترم اسهال شده تبم داره تبش خیلی بالاست دکترا همه رفتن مرخصی فقط اوژانس بود بردمش یه شربت پروفن داد بهش دادم هنوز تبش قطع نشده واسه اسهالش هم پودر داد گفت بریز تو غذا یا ابمیوش ریختم تو غذاش اصن غذا نمیخوره چیکار کنم؟؟

1 Likes

واسه تبش شیاف بزن،زودتر اثر میکنه،نگران نباش انشاالله خوب میشه،یه دستمال خیس وردار آروم به پاهاشو زیر بغلش بکش،نزار تبش بالا بره

اگه تبش خیلی بالاست ببرش بیمارستان

ممنون عزیزم همین کارو کردم ۱ساعت پیش تبش یکم پایین تر اومده ولی هنوزم اسهاله هیچیم نمیخوره

1 Likes

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

اشکال نداره تبشو نزار بره بالا،اسهالش درست میشه،خاکشیر تو آب سرد میگن واسه اسهال خوبه ولی نمیدونم میشه واسه بچه استفاده کرد یا نه

بهش ماست بده اسهالش خوب میشه.اگراون پودرم بتونی بریزی توماست بدی عالیه.فقط حواستباشه چون اسهاله اب بهش زیاد بده چون بااسهال اب بدنش دفع میشه

2 Likes

ممنون از راهنمایتون😀

عزیزم موز واسه اسهال خوبه بند میاداسهالش من پسرم هرموقع اسهال میشه بهش یا شربت مترونیدازول میدم یا کلوتریموکسازول این دومیم عالیه

بچت چندوقتشه گلم؟؟؟

۱۱ماه

عزیزم همون شربتاییکه گفتم با نظر دکتر براش مصرف کن

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.