فرزندم پرخاشگر است

سلام بنده سي ساله هستم وسه فرزند پسر دارم،با پسر بزرگم كه ٩ساله هست،مشكل دارم،ايشون بسيار پرخاشگر هستن ودر هنگام عصبانيت وسايل رو ميشكند ،ديروز داشته بازي كامپيوتري ميكرده،كه عصباني شده و تلوزيون رو شكونده،واقعا خسته شدم وبسيار نگران آينده هستم،حتي كابوس ميبينم.

1 Likes

والله بااین چیزی که داری تعریف میکنی حتما باید به مشاوره مراجعه کنی.شکستن تی وی … یاخدا :confounded::weary:

ببینید پرخاش تو کودکان ریشه در رفتارهای پدر مادر داره پسر شما حتما مشکلی داره که با پرخاش و عصبانیت در واقع داره اونارو تخلیه میکنه.
حتما از کمک یه مشاور بهره بگیرید.
اگر نگران هزینه ها هستید میتونید به بهداشت منطقتون برید و خصوصا پسرتون چون بچه هست مشاور به صورت رایگان کمکتون میکنه.
بهتره بخاطر این پرخاش بهش پرخاش نکنید تا جری تر بشه راه و روش درست رو از مشاور بپرسید.

2 Likes

عزیزم شما حتما برید پیش مشاور
پرخاش پسرتون مطمئنا دلیل داره و قابل درمانه
فقط پیگیرش باشید که اگر بیخیال بشید خدایی نکرده به مرور اثرات منفی هم روی شما هم روی بچه های دیگه تون میزاره

1 Likes

رفتم،ولي گفت مشكلي نداره

ما ايران زندگي نميكنيم واز لحاظ امكانات هميشه ،تقريبا هر چيز كه معقول بوده رو براش فراهم كرديم،نه من و نه پدرش اصلا تنبيه بدني اش نميكنيم وهميشه بيشتر باهاش حرف ميزنيم ،دكتر هم بردمش،اتفاقا پيش دكتر ايراني،ولي ميگه مشكلي نداره وبايد كاملا بازي كامپيوتري رو تر خانه حذف كنم.ميگه بخاطر بازي كردن زياد با كامپيوتر هستش.ولي من فكر نميكنم فقط همين باشه.

رفتم ولي متاسفانه كمك نكردن😓

یه جای بهتر ببرید
یه دکتر خوب…
ببخشیدا دکتر ایرانی که نتونه این چیزا رو تشخیص بده دکتر نیس :neutral_face:

عزيزم تشخيصشون اين بوده كه تاثير بازهاي كامپيوتري هستش،حالا جاي ديگه باز براشون نوبت گرفتم،ممنونم از دلسوزي شما.پيروز باشين بانو.

کاملا درست گفته عزیزم

1 Likes

توی موارد تربیتی کودک خیلی اوقات دکترهای خارجی بهتر کمک می کنن :+1:

نميدونم چي بايد بگم😞

ممنونم عزیزم امیدوارم هرچی زودتر مشکلتون حل بشه

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.