فردا میخوام دندون عقلمو بکشم میترسم

سلام بچه ها فردا میخوام دندون عقلمو بکشم خیلی میترسم کسی تجربه داره ؟سخته بچه ها یا سر بکنن آدم درد نمیفهمه ؟

سلام منکه تاحالا دندون نکشیدم تجربه ندارم ولی نترسین بی حسی بزنن متوجه درد نمیشید

1 Likes

مرسی عزیزم همش حس میکنم فکمو بکنه :sob::sob::sob: :heart:

ن بابا این طوریا نیست زندایی منم تازه کشید راضی بود

1 Likes

من دانشجو بودم کشیدم یه درد کوچیک داشت بعدش، همون موقع که بی حس میکنه

1 Likes

منم باید بکشم. میترسم😦
الان ک ترجیح میدم دندانپزشکی نرم. ولی بعدا ک باید برم بالاخره :persevere: بنظرم ترسناکه. اخه فکه منم کوچیکه. میترسم دهنم پاره شه :expressionless::persevere:

1 Likes

من کشیدم دوماه پیش اول سرش کرد بعد چند دقیقه سریع کشیدش پوسیده بود راحت شدم بعدم تا دو سه روز آبکی میخوردم چایی خنک با نمک هم داخل دهنم میکردم تا جاش خوب بشه

2 Likes

ریشه دندان عقل خیلی سفته. چجوریه کشیدنش ؟ مثله دندانهای دیگست ؟ یا یکمی سختتر؟

1 Likes

من دقیقا 3 ساعت پیش دندون عقلمو کشیدم. البته به این راحتی بیرون نیومد مجبور شد جراحی کنه
منم مثل تو مثل خیلی میترسیدم با اینکه دوتا قبل هم عقلو کشیده بودم

1 Likes

یه کم سخت تره دو سه بار با عنبر این طرف اون طرفش کرد بعد کشیدش بیرون از من پوسیده ام بود تکونش میداد صدای پوسیدگیش رو متوجه میشدم

2 Likes

وای خدا :persevere::persevere::persevere: میترسم. من باید همه دندانهای عقلمو بکشم . چه کنممممم :expressionless::persevere:

1 Likes

اون دوتا که کشیدم فک بالا خیلی راحت بیرون کشید با اینکه ريشش بلند بود. ولی این یکی ريشش کوتاه بود ولی خیلی سمج بود

1 Likes

من دوتاش همزمام باهم کشیدم درد نداره نترس استرس از خود درده بدتره

1 Likes

یعنی همه رو فردا میکشه

1 Likes

درد نداره فقط احساس فشار تو لثه هات میکنی. اصلا نترس منکه بیخودی می ترسم. آخه دترس رفیق صمیمیه :joy:

2 Likes

وای خدا. عزیزدلم چقدر اذیت شدی حتما :pensive: جراحیش طول کشید؟ جراحی بشه خیلی بیشتر درد میگیره؟:persevere:

از منم بالا بود فکر میکردم خیلی سخت باشه ولی ثانیه نشد کشیدش بیرون

1 Likes

نننننننن :expressionless:
من ک نمیخام فردا بکشم
بانی گپ میخاد بکشه فردا

1 Likes

نه خدا روشکر به خیر گذشت به دکترم گفتم تا میتونی بی حسی بزنه که در شو حس نکنم

2 Likes

ببخشید متوجه نشدم بانی گپ کیه

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.