فردا قراره با نامزدم برم دکتر

سلام دوستان
من بخاطر مشکلی که دارم و هرماه دوره pms شدیدی رو تجربه میکنم و تپش قلبم تند میشه و در کل استرسیم قراره برم دکتر ولی نامزدم نمیدونه بخاطر این مشکلاتم میرم
چون هرماه بخاطر کمخونی به این دکتر مراجعه میکنم و فردا مشکلی که گفتمو میخوام بگم
حالا پیش نامزدم چجوری بگم؟ نمیتونم بگم از اتاق بره بیرون چون بهش برمیخوره
خوابامم منظم نیستو هرچقدر خسته باشم شبا اونقدر نگران میخوابم که چند ساعت بعد خوابم میبره
ولی اگه دکتر بخواد خواب آوری چیزی بده نامزدم مانع اینکار میشه
چیکار کنم دکتر حرفامو و مشکلاتمو جدی بگیره؟

1 Likes

@Pamper
@banobarbi2000
@Yamur72
@Mobii
کمکم کنید

2 Likes

@Zahragh

1 Likes

@b_h_r_1998

1 Likes

عزیزم بهتره مشکلاتتوهمون اول ب نامزدت بگی چون ممکنه باعث اختلافاتی بینتون بشه وتوزندگی زناشویی ب مشکل بربخورین ب نظرم اگه سختته بگی بامشاورصحبت کن مطمعنن راه حل خوبی پیدامیکنی:blush:ببخش ک نتونستم بیشترراهنماییت کنم امیدوارم سلامت وخوشبخت باشی:heart:

4 Likes

راهنمایی خوبی کردی عزیزم فقط مشکل اینجاست که نامزدم چون نمیخواد ناراحت و افسرده ببینه برا همین حرفامو جدی نمیگیره میگه تلقین نکن چه مشکلی داری که اینقدر ناراحتی
واسه همین این دکتر که متخصص اعصاب هم هست گزینه خوبیه
اگه قبل رفتنمون بگم قراره راجب این موضوع هم صحبت کنم خوبه؟

2 Likes

اره اگه باورش نمیشه مشکلت باورکردن مریضیته بهتره ب دکترت بگی باهم بریدودکترت قشنگ توضیح بده براش اینجوربهتره

1 Likes

مرسی عزیزم:heart:

1 Likes

قربانت امیدوارم همیشه سالم وسلامت باشی:blush::heart:

1 Likes

عزیزمم مرسی همچنین:heart_eyes::heart:

1 Likes

ب نظرم اصلا بد نیست نامزدت مشکلتو بدونه
ب هرحال اون شریک زندگیت قراره بشه و سرد و گرم زندگی رو باهم میچشین در آینده
و درمورد دارو هم سعی کن خواب آور نخوری
با گل گاوزبان و این چیزا سعی کن کنترل کنی

2 Likes

مشکلمو گفتم بهش که مثلا نمیتونم بخوابمو استرس دارم
یا همین دوره پی ام اس که واقعا افسرده و ناامید میشم ولی میگه تلقین میکنی چون نمیخواد اسم افسرده رو روم بذاره یا برا خوابام میگه دیر بیدار میشی واسه همین ولی خیلی وقتا شده سه ساعت بخوابمو شب نتونم بخوابم

2 Likes

پی ام اس چیه حالا؟
راست میگه نامزدت تلفین خودش خیلی تاثیر دارهبهش فکر نکن اصلا ک استرس دارم اینا

1 Likes

دوره پیش از پریودی که داغون میشمو افسرده جوری که نمیخوام زندگی کنم هرچقدرم تلاش میکنم بازم دقیقاااا تو همون موقع شروع میشه بدون اینکه فکر کنم بهش

2 Likes

هممون همچینیم خب عشقم :neutral_face:
من خودم قبل از پری بلانسبت پدرمادر رسما سگ میشم :joy:
انقد پاچه شوهرم و اطرافیان رو میگیرم و غر میزنم ها
همشم فکرای منفی میاد سراغم
ب خاطر قاطی کردن هورمون هاست عادیه قرص مرص نخوریا

1 Likes

میدونم همه خانوما اینجوری میشن ولی اینقدر شدید آخه؟
همش فکرای چرتو پرت میاد سراغم نگرانم
مشکل اینجاس عصبی نمیشم فقط گریه و ناله دیگه اعصابم نمیکشه:expressionless: یه خانومیم میگفت هرماه تو این دوره بدترین دعواهارو میکردیم رفتم دکتر یه مدت قرص خوردم الان خیلی بهتر شدم:slightly_frowning_face:

3 Likes

قرص مرصو ول کن همه اینا عادیه
خاصیت زنه دم پریودی هورموناش قاطی شه و اعصابش بهم بریزه
کاملا عادیه

1 Likes

قرص نخور بعد یه روز اعصابت خورد شد شوهرت برگرده بگه باز قرصاتو نخوردی؟ :expressionless:
یه جونورین این مردا :sweat_smile:
بذار با مدلت کنار بیاد

1 Likes

پس یکی باید بیاد به نامزدم بگه چون فکر میکنه تلقینه و بیشتر عصبی میشه دعوا میکنیم:slightly_frowning_face:

1 Likes

همچین حرفی بزنه دیگه منو نمیبینه:joy:
کنار نمیاد بدتر میشه:sweat:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.