فتق ناف پس از لاپاراتومی

با سلام من الان 41 روزه لاپاراتومی شدم و امروز رفتم سونوگرافی بهم گفت فتق ناف داری به اندازه ی 5 میلیمتر گفت خیلی کوچیکه خودش جوش میخوره ،به نظرتون من باید چکار کنم؟

به جراحتون مراجعه کنید ولی خیلی کوچیکه همونطور که به شما گفتند.ولی حتما به جراحتون نشون بدید

من به جراحم دسترسی ندارم ایا میشه خود به خود جوش بخوره؟

ببخشید عزیز میشه بپرسم علت عمل لاپراتومی چی بود؟ کیست داشتید؟

نه حاملگی خارج از رحم داشتم ویکی از لوله هام برداشتن هنوز هم بچه ندارم بخدا دارم از ترس و استرس میمیرم کارم همش شده گریه

سلام عزیزم. فتق ناف من سه سانته اما هیچ وقت دنباله جراحیش نرفتم. دکترمم گفت مراعات کنی اذیتت نمیکنه.برای شما که خیلی کوچیکه اجسام سنگین بلند نکن تا بیشتر نشه

2 Likes

عزیزم من یکی رو دیدم بچه دوم ميخواست با یه لوله هم باردار شد نگران نباش

2 Likes

ابولفضل کیان،شما چه مدت فتق ناف پیدا کردی؟ واست درد داری یا نه ؟ و دکترت چی بهت گفتن ؟

ان شاءالله که زودی حال جسمی و روحیت خوب بشه عزیزم اصلا نگران نباش برای بارداری من چند نفر میشناسم با یه لوله هم باردار شده پس نگران بارداری نباش

نمیدونم نگران چی باشم و نگران چی نباشم از یه طرف نگران سلامتی خودمم و از یه طرف اینده

خودت سلامتی عزیزم و بچه دار هم میشی.توکلت به خدا باشه.فتق نافیت که خیلی کوچیکه،کار سنگین نکن.کم کم جوش میخوره.بعد از مدتی هم با نظر پزشکت باردار میشی.دوست خودم همینطور شد ولی بعدش باردار شد.

فقط سنگینی نباید بلند کنم در مورد عطسه و سرفه چی؟

عزیزم خواهش ج بده فتق ناف شما درد داره یا نه یعنی بزرگتر یا کوچکتر از فتق نافم هست الان خوب شدی چکار کردی بهتر بشی دکتر چی بهت گفت نیاز به درمان داره یا نه ؟ من خیلی نگرانم ج بده لطفا

عزیزم من بخاطر تصادف سختی که داشتم حدود ۸مرتیه رو شکمم عمل جراحی انجام شده که یکی از عملام از زیر دلم تا دور ناف و تا زیر سینه برش خورده و چون من ادم مراعاتی نبودم احسام سنگین بلند کردم همین باعث شده قسمت نافم از داخل سه سانت پارگی ایجاد بشه. و علت اینکه دنبال درمونش نرفتم چون سابقه چند ماه کما دارم و تو دوتا از عملام هم به هوش نیومدم دکترها میترسن مجددا برم کما و این برای من خیلی خطرناکه . بخاطر این میگن مراعات کنم تا بدتر نشه.الان هشت ساله روهمون سه سانت مونده. درد هم گاهی اوقات که اجسام سنگین یا پسرم بغل میکنم درد دارم

آخی عزیزم تو هم خیلی اذیت شدی ،حالا من بعد از چهل روز به خاطر دردم رفتم سونوگرافی گفت اینطوری شدم من نه چیز سنگین بلند کردم نه سرفه میکردم نه چ دیگه ایی تعجبم از اینه که چرا اینطور شدم

یعنی جوش نمیخوره همون طور میمونه ؟ دکتر بهم گفت 5 میلی متر ه و شما میگید 3 سانت یعنی شما فتقت بزرگتر؟ببخشید اذیتت کردم

1 Likes

اره عزیزم برای من دقیقا سه سانته.حتی باانگشت که داخل فتقم کرد اندازه سه بند انگشت رفت داخل ولی،خیلی کم درد گرفت

سلام عزیزم خوبی شما گرفتید دوستتونم همینطوری شده ایا فتق داشته وبا وجود اون باردار شدن ؟ اگه فتق داشتن چه اندازه بوده واست بدون درمان فتق باردار شدن؟لطفا راهنمایی کنید خیلی نگرانم

دوستم حاملگی خارج رحم داشت و یک لوله را برداشتند و با یک لوله باردار شد.فتق نداشت.عزیزم بجای نگرانی از پزشکت سوال کن .همه اینها راه حل داره گلم

ممنون عزیزم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.