فتق ناف پس از عمل جراحی

با سلام من بعد از لاپاراتومی دچار فتق ناف کوچک به اندازه ی 5 میلیمتر شدم سونوگرافیست به من گفت که خیلی کوچیکه نیاز به عمل نیست خودش جوش میخوره من نگرانم نمیدونم چکار کنم از عمل میترسم و روحیه م رو باختم البته من فقط مقداری درد زیر ناف به همراه سنگینی در آنجا دارم و هیچ تورم و برامدگی ندارم لطفا مرا راهنمایی کنید خانم حکیمی

سلام عزیزم
اگر پزشک گفتن نیازی به جراحی نیست پس جای نگرانی نداره. فعلا مراعات کنید تا بزرگتر نشه. اگر درد اذیت تون میکنه می تونید جراحی کنید تا برطرف بشه. اگر نیاز شد جراحی کنید نگران نباشید چون عمل سختی نیست

با سلام ،خب فتق ناف بعد از عمل ممکنه دوباره برگرده و من از اینش میترسم در ضمن فتق در بارداری نیز ممکنه برگرده.ایا با وجود فتق میشه باردار شد و بعد اقدام به درمان کرد؟

آیا این گرفتگی زیر نافم در اثر فتق یا در اثر لاپاراتومی ؟

بله عزیزم ممکنه برگرده، با وجود فتق میشه باردار شد عزیزم نگران نباشید
این درد احتمالا برای عمل جراحی لاپاراتومی بوده چون فتق نیم سانتی خیلی کوچیکه فکر نمی کنم باعث درد بشه

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.