فتال پل و یولک ساک ندید

سلام
بچه ها من ۲۵ ابان سقط داشتم تا ده روزم خونریزی بود
بعد باردار شدم
۱۰روز بعد از تاخیر پری(طبق سیکلای قبلم)از دادم ۱۰۰۰ بود بتام بعد ۴ روز باز ازدادم ۴۰۰۰ شد
الان رفتم سونو ساک دید با اندازه ۱۱ میل ولی فتال پل و یولک ساک ندید
گفت رحمم رو ب عقبه و سخته دیدن
گفت هفته دیگه برم واژینال
الان خیلی نگرانم ینی این دفعه هم پوچه؟اخه بتام رشدش درسته و خوبه چیکار کنم😭

سلام ببخشید چطور چطوری قبول کردید بلافاصله بعد سقط مجدد و به این زودی باردار شید؟؟؟ :flushed: دکترتون نگفت تا چند ماه باید صبر کنید؟؟؟؟خصوصا که شما قبلا هم سقط داشتید

نه چون هفته خیلی پایین باشه عیبی نداره
اون قبلی کلا پنج میل بود ساکم
استراحتو برا این میگن ک رحم برگرده ب حالت قبل برا من تغییری نداشته ک برگرده😊درضمن بعد سقط هرچی عقب تر‌بیفته بارداری دیرتر میشه این ب خیلیا ثابت شده

2 Likes

قبلی چند هفته سقط داشنی عزیزم

۴هفتش بود من خودم ۶

من نه هفته سقط کردم گفت دوتا قاعدگی صبر کنم. انشالله اینبار نی نیتون صحیح و سلامت باشه دیگه هرگز سقط رو تجربه نکنی عزیزم سوره محمد و نور و مریم و حشر زیاد بخون

چند هفته رفتی سونو؟ شاید زود رفتی

ای جان چ خوب ک زود اقدام کردی عزیزم مبارکتون باشه.اصلا نگران نباش مگه چند هفته بود ک نشون نداد؟؟؟؟

سونو زده پنج هفته و دو روز
تاریخم هفت هفته و دوروز بود

من هفت هفته و دوروز بود رفتم ک گفت پنج هفته و دو روزته

ممنون دعا کنین🥺

1 Likes

خب یکم مشکوکه.انشاءالله خیره

عزیزم اگر زمانی که یک خانم برای باردار شدن مجدد اقدام می‌کند، بدن او آمادۀ پذیرش بارداری نباشد، خطر سقط مجدد افزایش می‌یابد. مدتی زمان می‌برد تا رحم بهبود بیابد و پوشش داخلی رحم یا آندومتر دوباره قوی و سالم شود. از نظر پزشکی، اگر پس از دو یا سه دوره‌عادت ماهانۀ طبیعی، آزمایش یا درمان خاصی مربوط به علل سقط جنین در جریان نیست، می‌توانید مجدداً برای بارداری اقدام کنید.

4 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.