فال قهوه بگیرم براتون

بیاین براتون فال قهوه بگیرم
نیت کردین اعلام کنید

17 Likes

نیت کردم

1 Likes

نیت‌ کردم

1 Likes

نیت کردم بگیر

1 Likes

دشمنان بزرگ و قدرتمندی داری که کمی ترس و دلهره در دلت انداخته اند. نگران نباش . در فنجانت کلید افتاده و این بدان معنی است که بطور همه جانبه بر دشمنانت غلبه خواهی کرد و پیروزیت زبانزد همگان خواهد شد
. خدای من! همین الان نذر کن، صدقه بده. اصلا خوب نیست. عقربی که افتاده را ببین. جنگ است و دعوا، حسادت است و جدایی. هر چه زودتر صدقه بده بلکه این خطری که روزبروز به تو نزدیک تر میشود از تو دور شود.
. آنچه می بینم ثروت نیست اما هرچه هست احترام اطرافیانت را برایت به ارمغان می آورد. گویا به مقام بلندی می رسی. این خبر را از دوستانت مخفی کن. برخی از آنها دوستان نابابی هستند و شاید تو را از رسیدن به این مهم بازدارند پس مراقب باش و فعلا سکوت کن
. خداراشکر که در فالت قرص افتاده که نشان از شفاست. حالت روحی بهم ریخته ای داری که تا ۲۱ روز دیگر کاملا برطرف خواهد شد، انشالله.

3 Likes

خیلی سریعتر از آنچه فکرش را بکنی به اهدافت می رسی. در ضمن یک سفر طولانی و دلپذیر نیز می بینم. این سفر به تو در رسیدن به هدف هایت بسیار کمک می کند
. نسبت به سنی که از خداگرفتی عاقلتر هستی. این را چند برای دیگران به تو گفته اند. میتوانی با دیدن افراد پی به نیتشان ببری و به همین دلیل دوستانی که انتخاب کردی به تو وفادارند و انسانهای خوبی هستند. از آنچه خدا در وجودت به ودیعه گذاشته استفاده کن و به دیگران نیز خیر برسان.
. در فنجانت بشکه میبینم. بشکه خوب است. نشان می دهد به یک میهمانی و جشن با شکوه دعوت خواهی شد. آن را قبول کن که نیک است و امید می رود با افراد بزرگ و صاحب مقامی آشنا شوی
. فیلی در فنجانت میبینم. فیل همیشه نشانگر افراد بزرگ بوده، افرادی که علم زیادی دارند ، یا افرادی که ثروتمندند و صاحب مقام. در اطرافیانت بنگر. برای رسیدن به قله باید از دامنه شروع کنی. با بهترین افراد از دوست و آشنا که در اطرافت میشناسی بیشتر معاشرت کن، آنها راه معرفی تو به افراد بزرگترند. موفقیت بزرگی در انتظار توست اگر به حرفم گوش کنی.

1 Likes

نیت کردم

1 Likes

آنچه می بینم نعمت است در نعمت. فراوانی زیادی می بینم. فکر میکنم وقتش رسیده که دنیا به کامت شود و همینطور نیز خواهد شد. بهترین کار این است که تا آن لحظه این مطلب را با کسی در میان نگذارید
. خدای من! همین الان نذر کن، صدقه بده. اصلا خوب نیست. عقربی که افتاده را ببین. جنگ است و دعوا، حسادت است و جدایی. هر چه زودتر صدقه بده بلکه این خطری که روزبروز به تو نزدیک تر میشود از تو دور شود.
. خبر خوبی برایت ندارم. بادمجان میبینم که می گوید به زودی غم و اندوه به سراغت می آید. به خدا توکل کن و از او بخواه، انشاء الله به زودی برطرف می شود
. مال و ثروتی به سمتت در حرکت است که بزودی دیگر وارد زندگی تو خواهد شد. این ثروت حاصل کمکی است که به دیگران کرده ای، از مال و پولی که داری برای گشایش گره زندگی دیگران استفاده کردی و کائنات هم میخواهد پاسخگوی این همه خوبی های تو باشد.

2 Likes

مرسی‌ گل

1 Likes

قلم تقدیر را میبینم که بر روی مشکلاتت خط خواهد کشید. نگرانی و دلهره ای که در وجودت رخنه کرده بر طرف خواهد شد و زندگی روی خوشش را به تو نشان خواهد داد
. آب آبشاری میبینم که مظهر حیات و سرزندگی است ، از وضعیت فعلی خودت راضی نیستی اما شاد باش چراکه پیشرفت شما در کارت و ترفیع مقامت میبینم و موقعیت اجتماعیت دگرگون خواهد شد و به موقعیتی قابل ستایش خواهی رسید. پس نگران وضعیت امروزت نباش و به برنامه ای که برای آینده در ذهن داری جامه عمل بپوشان که پیروزی و شادی در انتظار توست
. تو را در یک ضیافت میبینم. ضیافتی که افرادی بزرگ و صاحب منصب در آنجا حضور دارند. به نزد آنها برو و با آنها معاشرت کن. این ضیافت کمتر از ۲۱ ماه دیگر خواهد بود. از اکنون خودت را مهیا کن، مبادا که این فرصت طلایی را براحتی از دست بدهی. آنها پلی خواهند بود که مسیر زندگی تو را عوض میکنند.
. حواست را شش دانگ جمع کن. این فقط یک هشدار است. کاری نکن که باعث پشیمانیت شود. تو را در وضعیتی می بینم که آبرویت رفته و مشکلاتت چند برابر شده. اگر با احتیاط عمل کنی شاید بتوانی جلوی این آبروریزی را بگیری

2 Likes

منم نیت کردم

1 Likes

میشه برا منم بگیرین لطفا
نیت کردم

1 Likes

منم نیت کردم

1 Likes

اراده خوبی داری. تو همانی هستی که به یکباره اگر قصد کنی می توانی تمامی عادتهای بدت را با عادتهای خوب عوض کنی. میبینم که اخلاق ناپسندت را کنار گذاشته گرمی عشق و محبت را احساس خواهی کرد
. در فالت تیر میبینم. داری حقی را ناحق میکنی، مهم نیس که آن فرد از دوستانت هست یا نه.میبینم که این تیر خیلی زود به خودت بازخواهد گشت پس انصاف را رعایت کن تا هم خودت در امان باشی و هم به کائنات انرژی مثبت ارسال کنی.
. قلم تقدیر را میبینم که بر روی مشکلاتت خط خواهد کشید. نگرانی و دلهره ای که در وجودت رخنه کرده بر طرف خواهد شد و زندگی روی خوشش را به تو نشان خواهد داد
. چه غمگین نشسته ای که ایام شادمانی تو نزدیک است. مگر نمیبینی زنبور عسل در فنجان افتاده. سراسر شیرینی است و شهد و عسل. قدر موقعیتت را بدان و به نزدیکانت همانند زنبور عسل خیر برسان وگرنه دچار افراد خرس صفتی میشودی که آنچه داری را از تو خواهند گرفت. ولی اگر به دیگران کمک کنی کائنات نمیگذارند آن افراد نزدیکت شوند.

2 Likes

ممنون خیلی خوب بود:gift_heart:

1 Likes

نیت کردم بگیر

1 Likes

یک بسته در در فنجان ظاهر شده. کارهایت به بن بست خورده. اما هیچ بسته ای باز نشدنی نیست. بسته نشان از این دارد که اگر کمی دیگر صبر کنی گره کارهایت یکی یکی باز میشود و وضعیت گرفتاری که اکنون برایت پیشامده برطرف خواهد شد.
. تبریک می گویم خیلی زود همه چیز رو به راه شده و شادی و نعمت به خانه و زندگیت روی می آورد. پس بهتر است خداوند را شکر کنی تا به امید خدا این وضعیت ماندگاری داشته باشد
. یک سیاهی به سمت شما میآید. یک بلا، یک مصیبت که نزدیک شماست، یکی از اطرافیان دستش را به سمتت دراز خواهد کرد تا به تو کمک کند. عاقل باش و کمکش را بپذیر که او همان سپری است که در فنجان ظاهر گشته. اگر کمک او را بپذیری این بلا از تو رفع میشود.
. انگشت می بینم. عادتی داری، از فالت نمی توانم به درستی بگویم ولی عادت نادرستیست که باید هرچه زودتر آن را کنار بگذاری وگرنه به ضررت تمام خواهد شد. عادتی که دیگران نیز نسبت به ترک آن به تو بارها هشدار داده اند. پس مراقب باش

1 Likes

اونجاک گفت خدای من وحشت کردم:neutral_face::joy:دختریکم مهربون تربگیر توعمرم این همه دشمن یجاندیدم:joy::woman_facepalming:

1 Likes

کوزه میبینم. رابطه ات با همسرت خوب خواهد شد و عشق و صمیمیت بینتان پایدار خواهد بود. مراقب باشید همیشه اطرافت هستند انسانهای حسودی که طاقت دیدن خوشبختی دیگران را ندارند
. چه انگشتر زیبایی، خودت هم میتوانی ببینی؟ تا ۱۸ ماه آینده مالی بواسطه یک معامله از طرف یک غریبه (منظور فردی که رابطه فامیلی با شما ندارد) به شما میرسد که بخش زیادی از مشکلات مالی شما را برطرف خواهد کرد.
. در فالت شادی و سرور میبینم. به یک مهمانی یا جشن دعوت می شوی که همه دوستان و آشنایان هستند و یک شب به یاد ماندنی با آنها خواهی داشت. بهتر است از الان خودت را برای آن مهمانی آماده کنی
. تا ۳ روز دیگر غمی به سراغت خواهد آمد و تو را اذیت خواهد کرد اما چغندری که در فنجانت افتاده مانع از این خواهد شد که این غم تو را نابود کند و خیلی زود این ناراحتی برطرف خواهد شد. این یک آزمایش است که سر راهت قرار میگیرد و تو با کمی صبر میتوانی براحتی این غم را پشت سر گذاشته و با شادی جایگزین کنی.

1 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy:چیکار کنم ت فالت اومده باور کن خودم ترسیدم:joy::joy::joy::joy:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.