فاضلاب زیر ظرفشویی

سلام،

این چیزه سفیده هست زیر سینک، خب؟
اون شکسته بود یه دونه پیچش، بعد آب میداد. پدر منو درآورد تمام کابینت خراب کرده. رفتم بدو بدو از لابه لای شلوغی هیئتا!! یه تیکه لوله پیدا کردم آوردم به جای اون خرابه به بدبختی اره کردم گذاشتم. سالم شد خیر ندیده. بعد از نیم ساعت دوباره چکه می‌کنه. لامصب گرونم هست، هفتاد و پنج هزار تومن من از کجام در بیارم بدم به اون مزخرف سفید احمق :expressionless:

راهنمایی کنید مرسی :heart_eyes:

:joy::joy::joy::joy:
هنوز درگیر اونید
بگو آقای همسر کلا سیستم زیر سینکو عوض کنه راحت شی :blush:

1 Likes

آره موافقم

1 Likes

برای نصب لوله باید از نوار تفلون هم استفاده کنی که حسابی آب بند بشه. تفلون گذاشتی ؟!

1 Likes

احیانا واشر اش افتاده

اون تا بخواد تصمیم بگیره آب خونه رو برداشته :expressionless:

کجاش باید ببندم چجوری

نه هر چی بود گذاشتم

یه تعمیر کار بیارید الکی خرج نکنید خودش ميفهمه چکار کنه

همون تعمیر کار خرابش کرد دیگه، چهل تومن دادیم شیر درست کرد زد اینو شکوند، حالا هفتاد هشتاد تومن باید بریم خرج کنیم

خودشو بیار بگو خراب کردی درستش کن

بش زنگ زدم پیچوند :expressionless:

:rage::rage::rage: الاغ بوده طرف واقعا

1 Likes

نوار تفلون یه چیزی شبیه چسب نواریه. یا شبیه چسب برق. ولی چسبنده نیست. از لوازم و ابزار برقی ها میتونی بخری. یه نوار باریک و ظریفه. وقتی یه لوله رو میخوان به یه لوله دیگه بپیچونن اول از اون نوار تفلون دور لوله میپیچن. مقدار نوار باید زیاد باشه. مثلا یه ده دور یا بیشتر دور لوله بپیچ. بعدش لوله ها رو بهم وصل کن. اگر با نوار تفلون آشنایی نداری از هر جایی که خرید کردی سوال کن . تا روش استفاده رو بهت بگن. خیلی ساده و راحته. بعد هم تا میتونی باید زور بزنی که لوله حسابی سفت بشه. اما یه وقت لوله رو نترکونی😄

2 Likes

مرسی امتحان میکنم

1 Likes

نوار تفلون بقالی سرکوچه باید داشته باشه فکر کنم

2 Likes

این نوار تفلون لعنتی همه جاش پیچیدم محکم بستمش تهشم با کاموا گره زدم به هم. باز دوباره آب میده

خرابه باید عوض شه

1 Likes

شاید مشکل دیگه ای داره. از یه کسی کمک بگیر که بیاد ببینه مشکل کجاست

2 Likes

داره درست می‌کنه :joy:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.