فاصله سنی بین فرزند اول و دوم

سلام دوستان راستش من سی و چهارسالم هست و یه پسر دو سال نه ماه دارم بخاطر سنم میخواستم دوباره باردار لشم ولی بعضی افراد میگن زود هست میخواستم اگر تجربه ای دارید در مورد فاصله سنی بین دو فرزند دارید بفرمایید

1 Likes

الان که خیلی خوبه بیارین.
فاصله سنی کم خیلی خوبه.من دوس دارم

1 Likes

الان بهترین میزان سن فرزند اولتونه. من پسرم دوسال و یازده ماهشه و ده هفته باردارم. دکترم میگفت بهترین اختلاف سنی بین دوتا بچه سه سال هست

2 Likes

اره سه سال خوبه انشالله منم پسرم سه سالش بشه خدا بخواد دست به کار میشم :blush::blush::blush::yum::yum::wink:

3 Likes

بهترین فاصله سنی سه سال هست چون تو این فاصله بدن مادر فرصت پیدا کرده ک مجدد بنیه ش رو بدست بیاره چون سر بچه اول ی مقدار هم بدن مادر ضعیف میشه ولی سه سال فرصت برای بازسازی بدن مادر خوبه. و برای بچه ها هم فاصله سنی مناسبیه برای سن خودتونم خوبه

عزیزم سنت مناسبه وسنی نداری هنوز
الان برای فرزنددوم عالیه واینکه تومیخوای باردارشی وتووهمسرت بایدتصمیم بگیریدبرای ایندتون پس اگرفکرمیکنی بدنت امادگی بارداری داره باردارشوسنه فرزنداولت هم مناسبه هم ازشیرگرفتیش دیگه هم باهم بزرگ میشن

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.