غلظت خون درمان

سلام
من خودم باردارنيستم
امشب خواهرم برام دردو دل ميكرد
كه متوجه شدم غلظت خونش بالاست
ويه سره داره گريه ميكنه وميترسه مشكلي برا بچش پيش بياد
توروخدا هركي اين مشكلوداشته راهنمايي كنه:pensive::pensive::pensive::pray:t2::pray:t2::pray:t2:
خواهرم سه ماهشه و اول اسپرين مصرف ميكرده والان داره ازامپول استفاده ميكنه…خواهش ميكنم اگه اطلاعاتي چيزي دارين بي خبرم نذارين:pensive::pray:t2::heart:

1 Likes

سلام عزیزم
من زنداداشم مشکل غلظت خون داشت و اصلا نمدونست دو بارداری اولش منجر به سقط شدن که نمیدونست علتشون چیه معمولا تا ۴،۵ماهم میموند بچه بعد میوفتاد ـاما نگران نباش زنداداش من بعد از پیگیری یه مرکز توی تهران که مخصوص بررسی سقط جنین بود مراجعه کرد و متوجه شد غلظت خون داره برای بارداری هاش تحت نظر بود و آمپول هپارین مصرف میکرد روزی دو مرتبه اگه اشتباه نکنم
خدا رو شکر الان دو تا پسر باهوش و زبرو زرنگ داره
امید خواهرت به خدا ـاما بهتره تحت نظر باشه تا خدای نکرده دچار سقط نشه و مشکلش دقیق بررسی بشه

1 Likes

سلام عزیزم
به خواهر گل تون بفرمایید هیچ مشکلی نیست و باید زیر نظر پزشک داروهاشونو مصرف کنن. این استرس و نگرانی هست که باعث بروز مشکل میشه و برای جنین از هر سمی خطرناک تره

1 Likes

سلام منم غلظت خون دارم
دکتر میگفت نرمالش 13 اما برای من 15
بهم گفت خون بده.مایعات بخور بعد تحت نظر متخصص باردار شو.منم نگرانم :cry:

1 Likes

مرررسي عزيز دلم:pray:t2::pray:t2::heart:

1 Likes

اين امپولا خيلي گرونن؟

فک کنم توو دفترچه دکتر بنویسه کمتر میشه هزینش

1 Likes

ممنون❤️🙏🏻

1 Likes

نمیدونم والا عزیزم ،نپرسیدم

از کجا میشه فهمید که مشکل غلظت خون داریم یا نه؟

آزمایش خون.
من آزمایش خون قبل از بارداری انجام دادم.دکتر نوشته بود

1 Likes

انشاءلله که برای کوچولوتون مشکلی پیش نمیاد و بسسلامتی فارغ میشید

خواهش می کنم عزیزم :rose:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.