غش رفتن لثه

سلام
تازگیا لثه ی فک پایینم یه جوری میشه انگار غش میره از توو و تهش باعث حساس شدن ریه ام میشه و سرفه میکنم
خیلیم توو مخیه این حالت
کسی اطلاعاتی نداره درموردش!!!

1 Likes

این چه دردیه :neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face:

ببخشید غش رفتن لثه یعنی چی ؟؟؟؟ :flushed::flushed::flushed::flushed:

والا خودمم نمیدونم
اسم بهتری نتونستم بذارم رووش
لثه هام یه مدلی میشن که مستعد سرفه میشم یا باید حرف نزنم
مشکل عفونت لثه و اینا نیستا
@Asmaaslani
@MohamadMahdi

1 Likes

با نفس کشیدن لثه ام غش میره

خخخخخ خب حتمن زیاد میحرفی ناقلا :joy::joy::joy::joy: این مدلیشو تا حالا نشنیده بودم دو روز روزه سکوت بگیر خوب خوب میشی :joy::joy:

2 Likes

عصب دندون نیست؟؟؟؟ رفتی دکتر شما؟!

:no_mouth::no_mouth::no_mouth::no_mouth::no_mouth::no_mouth::no_mouth::no_mouth::no_mouth::no_mouth:
منم نفهمیدم

1 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

1 Likes

محیا بیشتر توضیح‌ بده
لثه باد کرده؟ خونریزی داره؟ درد میکنه؟ یعنی چی آخه غش میره؟
اما کلی بهت بگم که تو دوران بارداری لثه ها حساس میشن. من که نخ دندون دیگه نمیزنم دهنم پر خون میشه. فعلا به مسواک اکتفا کردم

2 Likes

فکر کنم قش رفته به زبکن محلیشون هست چون منم واقعا هنگ کردم تا خوندم

منظورشون از غش رفتن همون ضعف رفتن هست

1 Likes

با یه دکتر دندان پزشک صحبت کن ببین دلیلش چیه
تا حالا نشنیدم همچین چیزی

1 Likes

چ همه هم تاییدت کردن :grin:
نه بابا ساکتم من

2 Likes

اره همون ضعف
فکرم کلمه بهتری پیدانکرد

نه مادر
زبون محلی کجابود
کلمه پیدانمیکردم :grin:

1 Likes

نه مشکلی نداره لثم
ولی همون ضعف و غشه
چبدونم والا
شاید ب قول تو بخاطر بارداریه

1 Likes

عصب که از درد ادم میوفته کف زمین

عزیزم به خاطر بارداریه، چون لثه ها ملتهب و حساس میشن تو این دوران

سعی کنید تغذیه سالمی داشته باشید و میوه ها و سبزیجات ، غلات کامل و لبنیات را در رژِم خود بگنجانید. مانند شیر که یکی از بهترین غذاها در دوران بارداری هم برای شما و هم برای جنین محسوب می شود.

• اگر در محیطی گرم و مرطوب زندگی می کنید،به اندازه کافی آب بخورید، حداقل دو الی سه لیتر در روز. نوشابه و نوشیدنی های کافئین دار را حذف کنید.

• مصرف شکلات و دیگر محصولات قندی را کاهش دهید، چون می توانند احتمال دندان درد را افزایش دهند.

• در روز سه بار دندان های خود را مسواک بزنید. از خمیر دندان با کیفیتی استفاده کنید.

• ویتامین ث و کلسیم را به رژیم غذایی خود اضافه کنید. چون باعث می شوند لثه های شما سالم بمانند.

• به هیج وجه سیگار نکشید، چون نه تنها باعث خراب شدن دندان هایتان می شود، بلکه به جنین نیز آسیب می رساند.

• از نخ دندان استفاده کنید. میتوانید آموزش کشیدن صحیح نخ دندان را از اینترنت یاد بگیرید.

آخه گفتی غش میره گفتم شاید شدیده که خودت هم غش میکنی میافتی زمین :joy::joy::joy:
نه عزیزم شوخی کردم :wink::wink:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.