غسل بعد زایمان

۴۰ روز بعد زایمان هم غسل داره
چه غسلیه؟

نه عزیزم
همون ده روز بعد غسل نفاس داره
چهل روز بعد بچه رو یه غسل میدن که مستحبه

مرسی آزاده جان اینجا گیر دادن غسل داری

کی گیر داده؟
ولشون کن
احکام بعد زایمان همون غسل نفاسه
و اگرم خونریزی داشته باشی بعدش غسل استحاضه

3 Likes

فامیلمون گیر دادن

منم ندیدم ۴۰ روز داشته باشه

همون 10روز اول یه غسل داری روز 40بچه رو میشورن غسل میدن ولی خواهر من توی اون روز خودشم رفت حموم فک کنم غسل کرد دقیق نمیدونم ازش میپرسم بهت میگم

1 Likes

احساس میکنم پریود شدم غسل استحاضه لازم نیست

خونریزیت چه شکلیه از اول؟ از همون اول زیاد بوده یا کم؟ بعد زایمان

نه کم بود بعد که لک بینی شد امروز زیاد شده

1 Likes

پس همون فک کنم پری باشه من جایی خونده بودم اگه نبات داغ و با زعفران بخوری هم دردش میخوابه و هم خونریزی زودتر تموم میشه

1 Likes

مرسی😘

1 Likes

میگم من شش ماه هستش بچه تازگیا حرکتاش عجیب شده یع لحظه عجیب میلرزه

نمیدونم چطور منظور رو برسونم ولی میخواییم یکی رو از خواب بیدار کنیم با 4انگشت دست میزنیم رو شونش چندبار پشت سر هم اونم دقیقا همین حرکت رو داره خخخخخ

باهات بازی میکنه :joy:

نگران نباش مال منم اینجوری میشد

مامانم میگه چهلم هم غسل داره😑

استحاضه.نفاس .حیض.کثیره.قلیله.مامانم میگه همه اینارو روز چهلم بگی بهتره حتی جنابت اگه قبل زایمان رابطه داشتی و نتونستی بری حموم دردت گرفته رفتی بیمارستان

1 Likes

سلام دوستان …:blush:اره دقیقا مامان منم ب من گف همه ی این غسل هارو کردم

1 Likes

عزیزم اولین جزء از بچه که بیرون بیاد ݝسل نفاس واجب میشه،به تعداد روزهای پریودت میشه نفاس بقیش تا ده روز میشه استحاضه که بستگی به اینکه چه نوع استحاضه ای هست قلیله متوسطه یا کثیره،اعمالش رو باید انجام داد،بعد از اون اگه دوباره خونی ببینی اگه نشانه های پریود رو داشته باشه حیض قرار میدی،غسل چهل روز بعد از زایمان هم واجب نیست

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.