غربالگری اول و مشکوک به سندروم داون

سلام
دوستان من دیروز جواب غربالگری اولم رو گرفتم دکتر میگه تو گروه خطر متوسط ب سندروم هستی و باید برم تهران
دوقلو هم باردارم
خییییلی داغونم
خیییلی
کمکم کنید کسی تجربه داره

1 Likes

عدد ان تی چن دراومده؟
توفامیل سابقه دارین؟
دکترام بیخودی میترسونن :face_with_raised_eyebrow:

4 Likes

عزیزم نگران نباش
واسه منم همین بود ولی غربالگری دومو گرفتم شکر خدا سالم بود
انشاالله واسه شمام همینطوره
البته من یه قلو باردارم

1 Likes

توکل کن بخدا حرف دکترا فقط با اما واگره…صد درصدی که نیست
اگه تو فامیل سابقه نداشتین و سنت بالا نیست و نسبت فامیلی نداری باشوهرت ول کن حرف دکتر رو

1 Likes

عزیزم اصلا استرس نداشته باش و فقط و فقط بسپر دست خدا . دکترا الکی میترسونن منم تو بارداری هرسری دکترا ی چیزی میگفتن من فقط توکلم بخدا بودا و فقط قران میخوندم بخدا پسرم سالمه سالمه شکر خدا. فراموش نکن فقط خدا .اینرو بدون خدا هدیه بد به بنده اش نمیده

2 Likes

پسر من تو غربالگری اول مشکلی نداشت ولی تو دومی مشکل داشت آمنیوسنتز انجام دادم اکو قلب جنین هم انجام دادم گفتن مشکل نداره.
خیلیاشون بیخود میگن ولی آزمایشاتتو انجام بده که خیالت راحت شه.

4 Likes

الهام کجایی ؟خوبی ؟چرانمیای گپ

عزیزم نگران نباش.غربالگری منم خطر متوسط داشت.غربالگری دوم رو انجام بده به امید خدا سالمه.خیلی ها خطر متوسط هستند.

ان تی سونو دکتر میگه خیلی خوبه
گفته باید برم پیش دکتر حنطوش زاده تو تهران
حالا نمیدونم اون آزمایش امینو سنتز بنویسه یا نه
اگه نوشت بنظرتون انجام بدم اخه میگن خطر سقط داره
یا غربالگری دوم رو انجام بدم بهتره

تو فامیل هم اصلا سابقه نداریم
وبا شوهرمم فامیل نیستم
۲۸ سالمه

کسی دکتر حنطوش زاده رو تو تهران میشناسه

من خودم آمنیوسنتز انجام ندادم و آزمایش سل فری انجام دادم و‌لی برای دوقلویی ارزشش کمه.
الهام ولی آمنیوسنتز انجام داده و الان پسرش ۶/۵ ماهه است.سالم و خوب.کدوم شهر هستی؟

سلام عزیزم
ممنون که جواب منو دادی
من ساوه ام

اگر ساوه ای که به تهران نزدیکی.تهران مراکز نسل امید هست که میتونی بری.یا متخصص پریناتولوژی .حالا بچه های تهران بهتر میتونند کمکت کنند

مرسی عزیزم
برام دعا کنید

1 Likes

https://www.alodoctor.com/drsedighehhantoushzadeh

1 Likes

روش بزنی آدرس مطبش و شمارش میاد.
نگران نباش.بحق امام حسن عسگری (ع) و فرزندش صاحب الزمان که سالم هستند.خیلی ها اینطوری میشن ولی معمولا مردم نمیگن.نگران نباش.

1 Likes

قربونت برم
باهات حرف زدم اروم شدم
کاش برم دکتر بگه چیز خاصی نیس
من این بچه ها رو از دست بدم بدون شک میمیرم
خیییلی دوستشون دارم
خیییلی داغونم
مرسی که باهام حرف زدی

1 Likes

من کاری نکردم منم بهم گفتند فقط گریه میکردم و ویارم خیلی بدتر شد.طوریکه طرف ۲هفته ۳کیلو گرم وزن کم کردم ولی خودتو ناراحت نکن.نی نی ها رو در آغوش میگیری .رفتی دکتر باهاش مشورت کن که آمنیوسنتز انجام بدی یا غربالگری دوم.
انشاالله هر چی خیره پیش بیاد.بسپار به خدا.ولی چون خودم کشیدم کاملا درکت میکنم.خدا نگهدار خودت و بچه هات هست.به لطف خدا ایمان داشته باش.

1 Likes

ممنون عزیزم
تو رو خدا برام دعا کنید
خدا بچه شما رو هم نگه داره
فدات

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.