غربالگری اول سوال

بعلهههه :joy::joy:

قربااانت عزیزم :heart_eyes: ان شاءالله سالم و سلامت بدنیا بیاد دختر و پسرش فرقی نداره :heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

انشا… که همه چی اوکی باشه عزیزم😍

1 Likes

قربانت تیام بانو جان :heart_eyes:

1 Likes

اره آرزو جان بیا اینور کنگان شمام😁قربونت عزیزم انشاا… که نینی خوشگلتو بسلامتی بغل بگیری

مرسی عزیزم ان شالله

1 Likes

قربونت برم ممنون،بوشهرهستین؟؟؟

سلام عزیزم. من تازه عضو شدم نمیدونم چجوری باید پیام بدم. اینم شانسی دادم. میخاستم بپرسم ک جفت خلفی فوندال جنسیت دختره؟؟ اخه بعضیها میگن خلفی پسره. چون شوهرم خیلی پسر دوس داره:expressionless::expressionless:

نه عزیزم ربطی نداره،منم جفتم خلفیه ان تی گفت احتمالادخمله،هفته دیگه میرم ببینم چیه

اهان. باشه.ممنونم

انشاالله که سالم باشه پسرباشه :grinning:

عزیزم بالای صفحه نوشته گپ جدیداونجامیتونیدسوالتونوبنویسی

فدات. اخه ی چن دست براش لباس خریدم. میخام خرید کلی کنم. 17 آذر سونو دارم. نمیدونم الان خرید کنم یا نه.

گف ک دختره. ولی میخام مطمئن تر بشم. اخه ی دختر هم دارم

فعلاکه لباس نخریکم صبرکن فدات،ان تی گفت دخمله؟چندماهته الان؟

اره.ی سونو 12 و ی سونو 18 رفتم هردو بار گف دختره. 7 ماهم

پس صدرصددختره عزیزم

ناشکر نیستم. ولی خوشحال هم نشدم. اما دخترم خیلی دختر دوس داشت. میگف از ته قلبم از خدا خواستم ک دختر بشه. بهش گفتم خیره سر خدا ب حرف تو گوش داد. اخه شوهرم پسر دوست داشت.ولی اصلا ب روم نمیاره. اما خودم میدونم. درکل از حرفای دوروبریا بدم میاد. اعصابم خورد میشه. اخه شوهرم یکدونس

عزیزم درک میکنم چی میگین چون ما اطرافمون از این چیزا زیاد داریم.
انشاالله که نی نی تون سالم باشه.
جنسیتو مرد تعیین میکنه

1 Likes

بله عزیزم.:kissing_heart: من میدونم ک تعیین جنسیت با مرده. ولی مگه بقیه حالیشون میشه. باز حرف خودشونو میزنن.هرکی ی چیزی میگه. چمیدونم.اینم حکمت خداست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.