غربالگري سه ماه اول

سلام دوستان
من امروز رفتم غربالگري و دكتر سونو گفت كه ضخامت پشت گردن زياده و مشكل داره آزمايشگاه هم ديگه آزمايش انجام نداد دكتر خودمم نامه داد برا پزشك قانوني و سقط
دارم ميميرم بس گريه كردم به نظرتون ميخواد باز يه سونو ديگه برم يا نه؟

عزیزم هفته ای رفتی سونو؟

فامیل هستین ایا؟نگف چنده ان تی؟

1 Likes

چندروز،صبر کن عجله نکن برو ی سونوگرافی دیگه انشالله که اشتباه کرده باشن

عزیز جان یک سونوگرافی دیگه برو که دقیق باشه.با یک
NT که دستور سقط نمیدن.سونوگرافی به کیفیت دستگاه و مهارت پزشکش خیلی بستگی داره

هفته دوازدهم
فاميل هستيم آز ژنتيك داديم مشكلي نبود
عدد ٨

يعني ميشه؟

1 Likes

خيلي حالم بده

کدوم شهر هستی؟

اگر تهران هستی که برو پیش خانم دکتر حنطوش زاده که در بیمارستان امام خمینی و خاتم الانبیا است و مطبش کنار آزمایشگاه نور هست.فوق تخصص پریناتولوژی هست.
اگر در شهر دیگری هستی ،تو شهرهای بزرگ فوق تخصص پریناتولوژی هست.با اونها مشورت کن.اونها هم رادیولوژی خوب میشناسند و هم میتونند در تصمیم گیری راهنماییت کنند،شاید نظرشون باشه آمنیوسنتز کنی و با مدرک مستدل مشخص بشه که مشکلی داره یا نه.ولی ناراحتیت رو واقعا درک میکنم.ولی نظر من اینه فقط با یک سونو تصمیم نگیر.نظر فوق تخصص پریناتولوژی را هم حتما بگیر.

2 Likes

مرسي سميه جون
شيراز هستم

1 Likes

به یکی از فامیلای ما گفتن که باید سقطش کنی آخه عدد ان تی بالا بود همه بهش گفتن چند جا دیگه هم برو رفت بهش گفتن که نه اصلا نیازی نیست سقط کنی الانم بچه ش سالمه .بنظر من شما هم یجا دیگه سونو برید یا پیش یه دکتر دیگه هم ببرید تا مطمئن بشی عزیزم .

1 Likes

مرسي عزيزم خدا از زبونت بشنوه

توکل کن بخدا هرچی اون بخواد میشه هرچی ام بشه باید صبور بشی چون خدا برای بنده اش هیچ وقت بد نمیخواد

آخه چند ماه پيشم تو شش هفتگي سقط كردم ديگه تحمل ندارم

عزیزم حتما یه سونو دیگه هم برو و جواب سونو رو به یه دکتر دیگه هم نشون بده ان شاالله هرکدوم خیره برات پیش بیاد

ممنون عزيزم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.