عکس نوشته های حال خوب کن

چطورگفتی اشکت درنیومد؟ :thinking:
منم مشاوردارم

1 Likes

ان شاالله خوشحال کنندست:wink::pray:t2:

2 Likes

ببین خوب با مشاورم خودمون یه سری حذفیات داریم
این باعث میشه تاازمونهای جمع بندی درصدهاکم وزیادبشه
اینکه دائم باز وخواستم کنن بهم استرس میداد منم گفتم دیگه مشاورم هست لطفا شما پیگیری نکنید
مشاورمم باهاشون صحبت کرد
فقط مطمئن باش مشاورت خوبه
چون مادر پدرها تجربه دارن بعضی وقتهابهترازخودمون عملکرد مشاورو متوجه میشن
من پارسال یه مشاور داشتم اگر بابام به برنامه هاش نظارت نمیکرد تااخرسال باش ادامه میدادم اما بابام گفت ضعیف کارمیکنه ودیگه باهاشون ادامه ندادم

2 Likes

همچنین عزیزم:heartpulse:

2 Likes

مشاورم میشه گفت خوبه به شرطی که همیشههه طبق برنامش پیش برم
اماخب مهدی هم یه پامشاورخیلی کمکم میکنه
باگوشی بابام به مشاورم پیام میدم خودش به همه چیوساعت مطالعم نظارت داره و…
تاتستم کمترشه نسبت به دیروزفرداش حرفاش بیشترمیشههه بابام…
به نظرت توجای من بودی چه پیامی بهش میدادی؟

2 Likes

عزیز دلممم چه دختر خوبی هستی
چقدچقدر نجیبی که نمیتونی حرفتو راحت بزنی

یه روز که درصدات خوب بود بگو پدر جونم من میدونم که نگران آیندمی
خودمم به اون آینده ای که براش تلاش میکنی ایمان دارم و نهایت تلاشمو میکنم اما داری بهم استرس میدی.

2 Likes

بهش پیام دادم نمیدونم چی میگه
ممنونم عزیزم لطف دارید
سلام بابا
خوبی
بابامیخواستم باهات صحبت کنم خواستم حضوری صحبت کنم امااشکم درمیومدگفتم پیام بدم
قبل ازهمه ی این هاازت تشکرمیکنم برای زحماتی که برام کشیدی ومیکشی ومن قدردان تموم زحماتتم نه به زبون فقط بلکه درسمم میخونم توعمل
بابا خودت خوب میدونی همیشه میخواستم باعث افتخارت باشم و میخوام پارسال نتونستم ولی امسال شکی ندارم که میتونم میتونید با مشاور صحبت کنید و روند پیشرفتم رو ببینید
من تازه دارم اساسی خوندن رو پی میگیرم و پیشرفتم داره بیشتر و بیشتر میشه اما چند خواهش داشتم میدونم فقط خودت منطقی به حرفام گوش میدی بابا اول از آزمون بگم آزمون واسم یه سنگ محکه که چیزایی که خوندم بسنجم و اشتباهاتم پیدا کنم اگر من نود درصد بزنم و کاری به اشتباهاتم نداشته باشم این ازمون هیچ فایده ای نداره ولی اگر پنجاه درصد بزنم و اون پنجاه درصد باقی مونده رو رفع اشکال کنم صد برابر بهتره از اون نود درصد این از دیدگاه خودم ولی راجب خود ازمون سوالات قبل ازمون لو میره و تقلب از زمان غیرحضوری شدن هزار برابر بیشتر شده و تراز و رتبه رو تحت تاثیر خودش گذاشته، بخاطر همین تراز واقعی ادم رو بهش نمیده و من هربار که شما اعصابتون بهم میریزید بخاطرش کلییی ناراحت میشم و شرمنده.
میخواستم بگم اعصابتو دیگه بهم نریزی بخاطر تراز و رتبه چون من خیلی عذاب وجدان میگیرم لطفا اگر فکر میکنی یک درصد حرفام بهونس از مشاور بپرس ببینم این شرایط درسته یا نه
بعدش میخواستم از موضوع درس خوندم بگم من باور کنید تلاشم میکنم ولی خب شما مدام تکرار میکنیدهی بخون بخون یاچکم میکنی زنگ میزنی مامان میپرسی ملیکادرس میخونه نمیخونه و… مگه من نمیخونم که مدام تکرار میکنید که بخون اینطوری فقط تمرکزم بهم میریزه یا غر زدنای مامان باور کنید یه کلمه میگید شاید واسه شما یه کلمه باشه ولی ساعت ها اون حرفتون منو درگیر میکنه و تمرکزم بهم میخوره و بیشتر اینکه فکر میکنید من به فکر نیستم
واذیت میشم واقعاکیفیت مطالعم میادپایین خودم به اندازه کافی برای کنکورم استرس دارم شمابااین رفتارتون که ازروی نگرانیه هاامامن استرسم دوچندان میشه وروحیم نابودتمرکزم صفر
خودت میگی فقط چندماه سختیه تلاش کن یه عمرخوش باشی منم میگم چشم به شرطی که جزشرایط استرس زای کنکورشمابارفتارهاتون شرایطوبرام سخت نکنیدهی میگی بخون بخون ترازت ببینم قلبم شکست این ترازاوردی و…(بودجه شرایط ازمون و… همه باعث پیشرفت یاپسرفت ترازمیشه امامهم اینه خودموبه چالش بکشم ومهارت جدیدکسب کنم گاهی باکسب مهارت باعث پیشرفت گاهی باعث پسرفت میشه وتوازمون بعداون روشواستفاده نمیکنم) نابودم میکنه ازت خواهش میکنم بزاراین چندماه تاکنکورفقط استرس کنکوروتحمل کنم ودیگه ازجانب شمابهم استرس تحمیل نشه لطفااین چندماه دیگه باهام راجع به درسم صحبت نکنیدنه بگیدبخون نه نخون نه ازمون جطوربودخوب بودبدبودکارنامه ببینم درصدببینم افرین تستت زیادشدوای تستت کم شدو…
مطمئن باش خودم به فکرم وایندم برام مهمه واهدافم برام محترمه وبدونیدبه کم قانع نیستم برام مهم بودکه ازمونوگفتم حضوری برم وگرنه میتونستم مثل خیلی هاشب قبلش سوالاروبگیرم همه رو100بزنم تاحداقلش استرسی که شمامنتقل میکنیدونداشته باشم امااینکارونمیکنم چون ایندم اهدافم برام مهمن وبهتون میگم وازتون خواهش میکنم دیگه راجع به درسم صحبت نکنیدوهرسوالی داشتیدخواستیدازوضعیتم بدونیدبامشاورم صحبت کنیدنه من
لطفاخوب صحبت هاموبخون ازت خواهش میکنم رفتاری که ازت میخواموداشته باش تاروزکنکورم:heart:
بابا من میدونم چقد به فکرم هستید خیلییی ممنون ازتون که ایندم انقد براتون مهم ولی خب خودتون میدونید منم ادم بی فکری نیستم و میخوام به هدفم برسم اگر هدفتون موفقیت من لطفا بهم زمان بدید لطفا با مامان صحبت کنید هرچی میشه رو درس و من غر نزنه باور کنید الان خیلی ذهنم درگیر انقد درگیر نتونستم بزارم روز ازمون و تنها باهم صحبت کنیم لطفا واسه پیشرفتم و موفقیتم بهم وقت بدید تا بخونم اصلا دوست ندارم تمرکزم بهم بخوره و روزی رو از دست بدم:heart::heart::heart:.

3 Likes

عزیزم خودت کامل ودرکمال احترام گفتی:ok_hand:t2:

2 Likes

اره دیگه نمیتونستم بیشترصبرکنم بامهدی اول نوشتیم بعدکپی کردم فرستادم ولی اخرش گریه روکردم:joy:
اماخب الان حالم خیلی خوبه بابامم گفت چشم وبامامانمم صحبت کردکه دیگه کاری نداشته باشن خداروشکر:pray:t2::heart_eyes:
ممنونم ازشماهم عزیزم:rose:

2 Likes

وای دختر:joy::woman_facepalming::woman_facepalming:

خب خداروشکر:purple_heart:

2 Likes

گریه اوام:joy::joy::joy::joy:
خداروشکر

2 Likes

خوب شد عزیزم که نذاشتی تو دلت بمونه مطمان باش پدرتم دوست داره پیشرفتتو ببینه شاید نمیدونسته باعث ناراحتیت میشه

2 Likes

درسته پدرم کلاادم خیلییی حساسیه به خصوص روبچه واین اصلاخوب نیست خودشم اذیت میشه شب تاصبح اینومامانم نوبتی میان هی تواتاق شکمم چک کنن نفس میکشم یانه بخاری چک کنن و…
اماخب خوشحالم که بهشون گفتم تاباارامش درسموبخونم:heart::heart_eyes:

2 Likes

تو چقد خوبی دختر … خدا حفظت کنه برای مامان بابات

1 Likes

نظرلطفتونه خیلی ممنونم:sweat_smile::grinning_face_with_smiling_eyes::rose::pray:t2:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.