عکس سونوگرافی

پارسال ۴mmبوده امسال ۷mm شده.باید پلی کیستم از بین بره تا باردار بشم یا با قرص متفورمین و مدروکسی پروژسترون و کلومفین باردار میشم چقدر باید صبر کنم.خیلی ناراحتم که باردار نشم.۲۳سالمه ۳ساله ازدواج کردم

عزیزم در گزارش سونو نوشته که میتونه یک واریاسیون نرمال باشه نه PCO.امیدوار باش.عدد ۷هم ضخامت آندومتر هست و به روزی از سیکل ماهانه که سونو دادی بستگی داره

با کیست میشه باردار شد اتفاقا برای بعضی ها که تو اقدام هستن کاری نمیکنن چون با باردار شدن کیست کم کم از بین میره
تو جواب سونو هم همه رو نوشته نرمال البته شاید من درست نخونده باشم ولی تا جایی که من فهمیدم همه چی خوبه

خیلی ممنون از راهنماییت

1 Likes

عکس ازمایش هورمونم هست پیش دکتر رفتم کلومفین مدروکسی پروژسترون و مدفورمین برام نوشته.نمیدونم چرا باردار نمیشم

1 Likes

تیروئید و پرولاکتینت بالاس عزیزم
دکترا معمولا میگن که اول این ها رو بیار پایین بعد حامله شو

1 Likes

واسه تیروئیدم دارو مصرف کردم دکتر که رفتم بهش گفتم ولی برام دارو ننوشت

چی کفتی به دکتر؟ چی برات ننوشت؟

پرولاکتین منم بالا بود دکتر اصلا اجازه نداد باردار شم میگفت بشی هم میافته
اوردمش پایین بعد باردار شدم

چند وقته میخوری ؟

دکتر زنان که رفتم بهم گفت باید قرص تیرئیدتو بازم مصرف کنی.پیش دکتر غدد که رفتم گفت تیروئیدت همچین پایین هست که احتیاجی به دارو نداره.گفت باردار شدی بیا تا برات ازمایش بنویسم ببینم در چه حاله.باز دکتر شیراز مادروکودک غدد که رفتم برام ننوشت

1 Likes

چقدر ادم گیج میشه از دست این دکترها

والا برای من لب مرز بود قرص تیروئید داد
گفت تیروئیدت بالاس
مخصوصا من حامله ام بودم

توی بارداری باید میزان تیروئید به ۲.۵ برسه نه حتی ۵

اصلا پریودم تنظیم نیست.شده سه چهارماه هم نشم.باید پیش دکتر غدد برم واسه پرولاکتین و تیروئیدم یا زنان؟

تیروئیدم کم کار هست.قبلا همش خواب بودم از وقتی دارو خوردم بهتر شدم.

الان ۸ماهه که قرص تیروئید مصرف نمیکنم.تا دوماه قرص مصرف کردم.بهم گفت بیا ازمایش بده ببینم باید قطعش کنی یا همیشه بخوری.وقت رفتم پیشش گفت احتیاجی نیست بخوری

من پیش زنان رفتم.
ولی فکر کنم غدد تخصصی تره :thinking:

ممنون پس فردا میرم دکترغدد

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.