عکس رو چندم باید انجام بدم؟

سلام من سه ماه قرص متفورمین و مدروکسی پرژسترون و کلومفین مصرف کردم باردار نشدم.امروز پیش دکترم رفتم که یه عکس برام نوشته نمیدونم چیه و چندم باید انجامش بدم.بعدش قرصمم عوض کرد لتروزول که از سوم پریودی تا هفتم پریودی مصرف کنم و متفورمین و مدروکسی پروژسترون برام نوشت گفت اگه باردار نشدی تا دوماه عکس رو انجام بده با ازمایش اسپرم از شوهرت بیا پیشم.

عزیزم عکس رنگی باید بعد از پریودی انجام بدی روز دوم پاک شدنت

دو روز بعد از پریودی؟برای چیه؟

اره گلم دو روز بعد از پریودی
واسه بررسی لوله ها اینکه جفت لوله ها باز باشه وحتی بررسی بهتر رحم
اگر لوله گرفتگی کوچیک داشته باشه باهمون مواد حاجب باز میشه ولی اگر زیاد باشه میفرستن لاپراسکوپی

1 Likes

بعد میدونید هزینش چقدره؟مثل سنو از تخمدان ها هست رو شکم رو سنوگرافی میکنن؟

هزینه اش متفاوت هست بستگی داره کجا بری و بیمه قبول بکنه یا نه ولی خوب فکر کنم 100 به بالا هست

نه روشکمی نیست مثل سنو داخلی هست ولی یه مایع که بهش میگن مواد حاجب وارد رحم میکنن که این مایع وارد لوله ها میشه که مشخص میکنه لوله ها باز هستن و یه درد خفیف مثل درد پریودی داره که اونم قبلش میتونی مسکن مصرف کنی و خودشون شیاف میدن استفاده کنی نیم ساعت قبل از عکس

1 Likes

من خودم عکس دادم ولی خوب چون از درد ترس داشتم با بیهوشی رفتم نزدید 450پام افتاد ولی جای دیگه بهم گفت بدون بیهوشی 95یا150 دقیق تو ذهنم نمونده یکی از این دوتا بود

باید کسی همراهم باشه یا تنها هم میتونم برم؟من خیلی میترسم.کجا عکس رنگی از رحم رو انجام میدن باید برم مطب؟یا سنوگرافی ها هم انجام میدن؟

از دکترت بپرس اکه جای مطمعن میشناسه بهت معرفی کنه

شیرازه نمیتونم برم.

به من که گفت یه نفر همراهت باشه قبل از اینکه بگم با بیهوشی بزنه باید بری رادیولوژی اونجا انجام میدن چون تخصص فقط سونو هستند من شیراز رفتم فراپرتو ولی خوب شیراز جاهای زیادی هست انجام میدن

جایی برو که مطمئن باشن شما که دردشو تحمل میکنید کارشون خوب باشه دیگه

مرودشت باید بپرسم.کدوم دکترا انجام میدن.بعد دوماه اگه با لتروزول باردار نشدم باید انجام بدم.

ایشالا که باردار میشی :heartpulse:

منم شیراز انجام دادم…مطب شخصی…سعیده خورشید…حول وهوش سیصد شد با داروها

ان شاءالله که باردار میشی و نیاز نیست دوندگی بکنی واسه عکس

ممنون.ایشالا شما هم باردار بشین.

1 Likes

ببخشید من پردم ارتجاعی هست.دردش بیشتره؟

عزیزم فکر نکنم کاری به پرده داشته باشه چون مواد حاجب وارد رحم میشه که باز بشه و وارد لوله ها بشه پس نگران این چیزا نباشید اونجا هم که رفتید میتونید سوالات خودتون بپرسید

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.