عکس رنگی و کیست شکلاتی

سلام دوستان
آیا کیست شکلاتی در عکس رنگی مشخص میشه ؟
یا عکس رنگی فقط جهت برسی رحم و لوله ها هستش؟

سلام عزیزم
کیست تخمدان چگونه تشخیص داده می شود؟ گاهی اوقات کیست تخمدان توسط پزشک در حین معاینه لگن تشخیص داده می شود. اگر در طی معاینه علائمی دیده شود از روش تصویربرداری استفاده می شود. بیشتر کیست ها توسط سونوگرافی تشخیص داده می شوند. در طی سونوگرافی از امواج صوتی استفاده می شود که ساختار بدن را نشان می دهد. سونوگرافی بدون درد و بی ضرر است. سونوگرافی از طریق واژن ابزاری تشخیصی برای مشاهده بهتر تخمدان با استفاده از ابزار نازکی است که از طریق واژن وارد می شود. کیست با روش های دیگر از جمله سی تی اسکن یا ام آر آی نیز تشخیص داده می شود.

ممنون نیلوفر جون
هراز گاهی اطراف رحم و مثانه ام احساس درد یا یه مقدار سوزش دارم امکان داره بخاطر عکس رنگی باشه آخه سری قبل این درد نداشتم؟

وسوال بعدی اینکه عرق رازیانه برای افرادی که کیست آندومتریوز دارن منع مصرف نداره؟ ممنون میشم از جواب دهیتون نیلوفر جون

خواهش می کنم عزیزم
عفونت ممکنه از عوارض عکس رنگی رحم باشه، اما سوزش و درد رو نمی دونم
بهتره به پزشک مراجعه کنید تا علت سوزش و درد مشخص بشه.

رازیانه می تواند مانند استروژن عمل کند. افرادی که دچار بیماری ها و مشکلاتی هستند که با مصرف استروژن تشدید می شود مثل سرطان سینه، سرطان رحم، سرطان تخمدان، اندومتریوز یا فیبروئیدهای رحمی نباید به هیچ وجه رازیانه مصرف کنند.

حتی بعد از پریودی نمیشه رازیانه مصرف کرد

ممنون عزیز

1 Likes

بهتره از پزشک تون سوال کنید عزیزم

خواهش میکنم :rose:

زهره جون میای یه لحظه سوال دارم ازت؟به من گفتین شما رفتین رادیولوژی فراپرتو واسه عکس رنگی؟راضی بودین؟متخصص اونجا برات انجام میده؟بنظرتون مطب شخصی برم بهتره یا همین فراپرتو؟

عزیز من رفتم فراپرتو والا مطب شخصی رفتم پرسیدم گفتم بیهوشی چون واقعا از دردش ترسیدم گفت ما انجام نمیدیم با بیهوشی منم رفتم فرا پرتو اونجا با بیهوشی انجام دادم چون بیهوش بودم دردی حس نکردم که بگم از لحاظ درد اینا خوبه یا نه ولی خوب چنتا مریض جلو من رفتن بدون بیهوشی بودن خیلی راحت رفتن و راحت اومدن بیرون گفتن درد اصلا نداری

دیگه متخصص باید این عکس انجام بده البته دکتر غلامی شیراز اونم فقط کارش سونو هست و عکس رنگی میتونی اگر بخوای انجام بدی مطب خصوصی اونجا هم یه سر بزنی

چهارشنبه ۰۴ مهر ۱۳۹۷

مرکز اطلاعات مشاغل استان فارسثبت واحد صنفی

جستجوی پیشرفته

search

نام واحد صنفی:نام مدیریت واحد صنفی:

تلفن واحد صنفی:آدرس واحد صنفی:

خدمات :

رادیولوژی و سونوگرافی دکتر مینا غلامی

مدیریت : دکتر مینا غلامی

شماره تماس : 36473650 071

آدرس :شیراز - خیابان ملاصدرا - کوچه شماره 4 - ساختمان پارسه - نیم طبقه 3

ساعت کار : 15 الی 21 - پنج شنبه ها : 9 الی 12

خدمات : بورد تخصصی رادیولوژی و سونوگرافی - فلوشیپ سی تی اسکن و ام آر آی - مجهز به رادیولوژی دیجیتال عمومی و تخصصی - سونوگرافی عمومی - واژینال - داپلر رنگی عروق

ایشون میگن دفترچه بیمه قبول نمیکنن متاسفانه

برا نوبت گیری فراپرتو حضوری کی باید برم‌؟؟دستتم دردنکنه که اینقد باحوصله بهم جواب میدین…راستی شمابعد عکس باردارنشدین؟میگن خیلیا بعد عکس باردار میشن

عزیز خواهش میکنم من کاری نکردم فدات دکتر مینا غلامی بیمه مال نیرو مسلح قبول می‌کنه.
من رفتم فراپرتو ساختمان کیمیا روز دوم بعد از قاعدگی رفتم صبح بهم نوبت داد برای عصر آزادش بدون بیمه و بیهوشی میشه صدو خورده ولی با بیهوشی بیشتر میشه بدون بیهوشی میگن با بیحسی کار میکنیم اصلا درد نمی‌کشی

عزیز من باردار نشدم مشکل من کیست هست کیست آندومتریوز
انشاالله که به حق فاطمه زهرا شما بعد از عکس باردار بشی آره خیلیا به منم گفتن بعد از عکس باردار میشین یه بنده خدایی دخترش بعد از عکس بعد از چند سال باردار شد

من ازبیهوشی میترسم همون بدون بیهوشی میرم

انشالله الهی امین…پیش رستمی میرین الان؟…مشکل من تنبلی هست فک نکنم عکس دردمو دواکنه ولی خب خوبه خیالم راحت تر میشه

نه عزیز رستمی یه آزمایش برای همسرم داد نرفت بده منم دیگه رفتم چون خیلی ترسناک هست یکم با مریض تند برخورد می‌کنه میترسم بدون آزمایش برم پیشش دعوام کنه

من شکر خدا همه چیزم خوب هست سایز فولیکول خوبه ولی خوب بخاطر کیست فعلا جواب نگرفتم البته شوهرم کم تحرکی اسپرم داشت با دارو گیاهی شکر خدا فعلا خوب شده اما متاسفانه کمردرد شدید گرفتم که دکتر منع کرد برای بارداری فعلا :pensive::pensive:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.