عکس رنگی رحم

سلام من عکس رنگی از رحم سه شنبه هفته قبل گرفتم ولوله های رحم باز بود ایا میتونم این ماه اقدام به بارداری کنم یا چون عکس رنگی گرفتم این ماه خطرناکه؟

1 Likes

عزیز من شنیدم تو همون ماهی که عکس دادن اقدام کردن و اتفاقا تو همون ماه جواب گرفتن فکر نکنم مشکلی باشه

چون منم باید هفته آینده شنبه برم واسه عکس رنگی
شما با بی حسی بود یا همینجوری ؟ درد داشت😣

نه بی حسی نمیرنن.حتما قبلش یه مسکن بخور با صبحانه کامل.ولی بهت نمیگم که بترسی فقط میگم که امادگیشو داشته باشی.خیلی درد داشت

وای خدا بهم رحم کنه

اخه من جایی که می‌خوام برم گفتن بی حسی میزنن حالا نمی‌دونم میخوان واقعا بزنن یا میخوان بهم تلقین کنن :pensive::pensive:

الکی نمیگن ک
میزنن بی حسی

سلام عزیزم
این لینک رو مشاهده کنید عزیزم
https://farzand.net/expert-answer/1474239085-the-possibility-of-pregnancy-after-tubal-opening

چرادردداره ؟مگه چیکارمیکنن میشه توضیح بدی

بی حسی واسه کجا اخه دوتا میله میده داخل بعدم دارو حاجب تزریق میکنه داخل

خوب همون دارو که وارد میکنن باعث باز شدن لوله ها و رحم میشه حالا مال شما باز بود درد داشتین اگر مال من بسته باشه که میمیرم :persevere:

عزیزم با این اگرها از الان خودتون رو نترسونید. تحمل درد در افراد متفاوته شاید برای شما اونقدر درد نداشته باشه.

منم باز شد با این کار ده دقیقه طول میکشه ولی حتما مسکن بخور استرس نداشه باش عکس رنگی خیلی خوبه

1 Likes

سلام نمیشه وارد این لینک شد

کاربر ناشناس:
من بعد از 4 دوره قرص کلومیفن باردار نشدم با وجود فولیکول های خوبی که داشتم دکتر برایم عکس رنگی نوشت. عکس رنگی را انداختم رادیولوژیست بهم گفت دو تا لوله هات چسبندگی دارند اما با این عکس باز شدند، آیا این امکان هست که با عکس رنگی لوله ها باز شوند؟ و در ماهی که عکس رنگی انداخته میشود میتوان اقدام به بارداری کرد؟ آیا بارداری صورت میگیرد؟

مینا فرخی (کارشناس ارشد مامایی):
بله، عکس رنگی علاوه بر تشخیص خاصیت درمانی هم داشته و همان ماده حاجبی که تزریق می گردد می تواند در مواردی چسبندگی ها را باز کند. بارداری صورت میگیرد اما با توجه به تزریق ماده حاجب، بهتر است در همان ماه اقدام به بارداری نکرده و آن را به ماه بعدی موکول نمود.

توکل به خدا من بعد از یک سال که دکتر برام نوشته بلاخره می‌خوام برم انجام بدم همه اش به خودم میگم دردش از درد پریودی که شش ماه کشیدم بدتر که نیست

ممنون عزیز فدات

درسته عزیزم
انشالا موفق باشید

ممنون نیلوفر جون

1 Likes

منم خارج از رحم باردار شدم یک سال پیش

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.