عکس رنگی رحم روز۱۱سیکل

سلام دوستان ،برای ۱۱ سیکلم میخوام عکس رنگی بدم،نوبت زدم،،،میتونم همون ماه اقدام کنم برا بارداری؟؟

4 Likes

باید بری دکتر بگه اگه عفونت اینا نداشته باشی میگه اقدام کن

1 Likes

همون روز ۱۱سیکل بعد از عکس میتونم برم دکتر؟

2 Likes

اخه ۱۴ سیکلم میفته جمعه

1 Likes

فک نکنم چون اگه بعد عکس عفونت بگیری شاید چند روز طول بکشه …ب من کگفت اول جوابشو بیار ببینم جوابشم فک کنم سه روزه دادن بهم بردم ک چون عفونت هم نکرده بود گفت اقدام کن

چرا انقد دیر برای عکس میری ؟؟؟درستش از ۷تا۹ پریه ک

3 Likes

خودمم دوس داشتم ۷ یا۸ سیکلم بدم،خو برام اینجور نوبت زده

2 Likes

اها .چون من رفتم هم دکترم گفت ۷ پری رو هم دکتر عکس رنگی ازم پرسید چندم پریودیته ک ب من روز ۸وقت داد

2 Likes

دوس داشتم زودتر ازم بگیرن که بتونم همین ماه اقدام کنم،شما چند ماه بعدش باردار شدی؟

2 Likes

چه قرص بهت دادکه عفونت نکنی؟؟؟به من گفت از یه روز قبل از عکس داکسی سایکلین بخور

2 Likes

فک کنم ۴ماه بعدش

1 Likes

ب من هم داکسی سایکلین داده بود ی مدل دیگه هم قرص داده بود و پماد واژینال ولی من هیچکدومو استفاده نکردم فقط سه روز کپسولرو انداختم

2 Likes

سلام
دکتر برای چی عکس رنگی نوشته برات؟؟
به چیزی مشکوک بوده؟؟

1 Likes

‌گفت قبلش استفاده کن یا بعدش؟؟قرص و پماد رو؟؟

1 Likes

سلام فولیکولام خوبن،چند ماه عفونت داشتم،دیگه برام عکس رنگی نوشت گفت چون عفونت داشتی ممکنه گرفتگی لوله گرفتی

آره میشه عزیزم، اصلا برا همین میگن تا قبل 11سیکل که تخمک آزاد نشده باشه، خیلیا همون ماه ک عکس رنگی رفتن باردار شدن

1 Likes

آره منم، فک کنم تا 9سیکل باید رفت، من خودم روز 9سیکل زفتم

2 Likes

اخه من ۱۴ سیکلم تخمک گذاریمه،

1 Likes

منم دوس داشتم تا قبل ۹ سیکل انجامش بدم،که بتونم این ماه اقدام کنم

1 Likes

دکترم گفت ۶ تا ۱۱ سیکل میتونی انجام بدی،سونوگرافی برام زد ۱۱ سیکلم

1 Likes

اگر مطمئنی اشکال نداره،باید تا قبل تخمک گذاری باشه، و اینکه از پریود تا زمان عکس رنگی هم نزدیکی نباید کنی

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.