عکس رنگی برای رحم و قند لب مرز

باسلام خدمت همه من اونروزگفتم بی بی هاله انداخت هاباردارنبودم دوروزبعدپریودشدم فجیح رفتم دکترگفت بایدبری عکس رنگی دارونوشته ۴۸۰تومان میشه عکس رنگی بالای ۲۰۰وازمایش پرولاکتین هم۶۶تومن درکل ۸۸۰تومن اینامیشه حالا پول جهنم ترسم ازعکس رنگی هست وقت گرفتم گفتش ۶پریودی ساعت۱۰ونیم صبحونه خوب بخوری دکترمم داروی چرکی داده که بخورم ولی همون روزبایدشروع کنم کیست۲۸میلی وتنبلی تخمدان یکم دارم ودرضم فعلا برااین ماهمlDنوشته کسی بوده عکس رنگی بره من نگرانم راستی قندمم لب مرزه

آره عزیزم من رفتم،فقط برا دردت شیاف بزار یه ربع قبل خوبه برو حتما

خیلی میترسم میگن ازحال رفتن داره اره

:grin::grin::grin:نه دیگه دراون حد

اخه عروس خواهرم رفته بودبیچاره ازحال رفته بود

سلام عزیزم…من رفتم عکس رنگی از رحم…ولی درست یادمه که گفتن بلافاصله بعد از پریودی تا دو روز بعدش فقط میتونی عکس رو بگیری… درد داره ولی قبلش مسکن بخور… دارو نمیدونم چی بهت داده که اینقد میشه ولی عکس بهمن پارسال برای من تقریبا نزدیک 300 تموم شد… استرس نداشته باش…اگه گرفتگی نداشته باشی زیاد درد نداری…

2 Likes

شما شیاف بزار نگران نباش به استانه تحمل درد هم بستگی داره واینکه جایی که ميري خوب انجام بدن

1 Likes

به من گفت بعداتمام پریودی بیاگفت چندروزه میشی گفتم۳روزه گفتش پس شنبه میشه ۶پریودی همون موقع بیانبایدلک بینی داشته باشی

نه بابا نه در این حد… نوشین جان درست میگه آستانه تحمل درد افراد با هم فرق می کنه… من خودم خیلی درد داشت… با اینکه آستانه تحمل دردم بالاست…ضعف کردم از درد همونجا چون برای من طولانی شد… ولی از حال رفتن نه…

خانومی اینجاها برو ک بی حسی میزنم اصلا متوجه نمیشی

من عکس رنگی از رحم و توی بیمارستان صارم انداختم وقتی رفتم اونجا به من مسکن دادن خوردم دو عدد ،
توی اینترنت در موردش خیلی خونده بودم واای درد داره بکی باید بیاد بلندت کنه و دیگه با ترسو لرز رفتم
انقدر بلند باند صلوات میدادم که ترسم کنترل کنم ولی اصلا درد نداشت یعنی خیلیی خیلیی کم بود باورم نمیشد
ان شالله که شما هم انجام میدی هیچ مشکلی نداری میگن بعدش اقدام داشته باشید به خاطر مایعی که میزنن موقع عکس احتمال باروری بالا میره خیلیی،
باعث میشه اسپرم راحتتر وارد بشه
یادم نیست ولی توی زمان خاصی هم باید برید برای عکس

مینا جون منم عکس رنگی دادم ولی با بیهوشی ده دقیقه ای وقتی به هوش اومدم سمت چپم یکم درد داشت مادرم همراهم بود بهم گفت خیلی خونریزی داشتی احتمالا بدون بیهوشی درد زیادی باید تحمل میکردی ولی خوب چنتا از مریضا بدون بیهوشی عکس رنگی همونجا همون روز انجام دادن میگفتن اصلا درد نداره و راحت بلند شدن خودشون رفتن و از من میخندیدن که گفتم با بیهوشی انجام بدم:hushed::hushed:

سلام منم رفتم . ب نظرم دردش فقط یه تلقینه البته بدن تا بدن داریم .
من ک رفتم دردش جوری بود ک انگار هیچوقت نمیخواست تمام شه . ولی وقتی ب خودم اومدم دیدم چند ثانیه بیشنر این درده نبوده و من خیلی بزرگش کردم .
آروم باش و اصلا از کسی ک از مطب بیرون میاد نپرس ک درد داشتی یا ن . همچی خوب پیش میره انشاالله

منم بدون خونریزی و بدون بیهوشی بود . البته ماله من بسته نبود . شاید ماله هر کی بسته باشه رحمش خونریزی داشته باشه

نمی‌دونم شاید مال من گرفتگی داشت فقط می‌دونم مادرم گفت خونریزی داشتی تا دوسه روز بعد عکس لکه بینی و یه مقدار کوچیک خونریزی داشتم هنوز با جواب عکس پیش دکتر نرفتم ولی تا اونجایی که خودم یه نگاه انداختم گفته بود مشکلی نیست

حرفتون درسته…پرستاری که بالا سر من بود وقتی بهش گفتم درد دارم گفت وقتی انسداد داری درد داره …اونایی گه انسداد ندارن کارشون نهایت 20 دقیقه طول کشید درد هم نداشتن… اما من 45 دقیقه اونجا بودم و باید بگم درد داشت…ولی بعدش اونطوری نبود که بگم درد همراهت باشه…بعد که از روی تخت پاشدم دیگه درد نبود… فقط یه کوچولو خونریزی و ضعف

ممنونم ازهمه اتون واقعابچه هاگلید گل که برام ازتجربیاتتون گفتین توکلم به خداانشالا که به خیرمیگذره ازفرداش میتونم برم سرکاردیگه اره…

والا این ماه جلوگیری داریم ماباقرص سیپترون چیه درست یادم نیس شهریورماه اقدامیم…راستی دکتربرام متفورمین وولوومن…امپول نوربیان…همون ضدبارداری…وبراشوهرمم مترومایدفک کنم نمیدونم چیه روش عکس بچه بامردهستش نوشته انشالا ماه بعدجواب میگیرم

امیدوارم به زودی باردار بشید
خدای نکرده اگه گرفتگی هم داشته باشید براحتی درست میشه
فقط استرس و نگرانی نداشته باشید توکل به خدا

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.