عکس رنگی باااااا بیهوشی

قربونت عزیز دلم باشه آجی انشالله مهربونم:heart::heart::heart::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

2 Likes

انشالله مهربونم:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart::heart::heart:

2 Likes

عزیزم اگه استانه تحمل دردت پایینه بیهوشی بهترین راهه البته شاید درد نداشتی ها کاش بدون بیهوشی با شیاف و قرص دردتو تسکین میدادی
من آستانه دردم خیلی بالاست ولی واقعا تو عکس مردم و زنده شدم اونقد داد زدم و گریه کردم که نگو
تا یه هفته بعدشم درد داشتم شدید و خونریزی
عزیزم نوار بهداشتی حتما با خودت ببر یه همراهم داشته باش اونجا کمکت کنه انتی بیوتیک هم حتما قبل و بعد عکس بخور

1 Likes

عزیزم استرس نداشته باش واسه خیلیا درد دارد واسه خیلیا تداره یه خانم قبل من رفت داخل خیلی ریلکسم اومد بیرون ان شاالله تو هم مثل همونی و بعد عکس باردار نیشی عزیزم

2 Likes

قربونت گلم منم شنیدم برای یه سری درد داره برای یه سری درد نداره دیگه توکل بر خدا میکنم و میرم دوشنبه انشالله مهربونم انشالله با هم عزیزم:heart::heart::heart::palms_up_together:t2::palms_up_together:t2::palms_up_together:t2::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 Likes

ان شاالله عزیزم

2 Likes

فدات گلم:kissing_heart:

2 Likes

سلام عزیزم من ک رفتم بیهوش نکردن،، قبل از انجام فقط مسکن میدن برا کاهش دردت ،اصلا استرس نداشته باش ،وقتی انجام دادی چیزای مقوی بخور ،مایعات بخور

عزیزم خیلی ها با بیهوشی انجام میدن
عوارض خاصی هم نداره
کل بیهوشی یک ربع هم نمیشه
منم بخوام انجام بدم حتما با بیهوشی انجام میدم چون ممکنه دردت زیاد باشه چه کاریه ادم ریسک کنه
فقط تا یک ساعت یکم گیج و بی خالی
اب میوه ببر بخور حالت بهتر میشه

عزیز کار خاصی نیست که به خاطر بیهوش بشی درد کمه اون همه نیست که نشه تحمل کرد اونم خیلی کوتاه
به خاطر این چیز دارو بیهوشی نزن عوارض بیهوشی بیشتره که

حتما نوار بهداشتی همراهت باشه وبا همراه حتمابرو.اره تا چند روز لکه بینی ممکنه داشته باشی مخصوصا بلافاصله بعدش .یه کم هم درد داری ولی قرص بخور که عفونت نگیری

اصلا استرس نداشته باش من انجام دادم کلا 5دیقه هم نشد. شوهرم باهام بود بعدش بیدارم کردن با همون تخت بردنم اتاق ریکاوری نیم ساعت بودم ابمیوه خوردم پاشدم. البتع تلو تلو میزدم. ی ذرع لکع داشتم همین

خدا کنه هیچ مشکلی نداشته باشم یکی بهم گفت ممکنه چسبندگی داشته باشی میترسم

1 Likes

نترس هیچیت نیس عزیزم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.