عکس رنگی باااااا بیهوشی

۱۳ آذر نوبت دارم میترسم تا حالا بی هوشی نشدم بعد عکس ک بهوش اومدم باید چکار کنم قبلش باید چکار کسانی که اطلاع دارن کمک کنن استرسم کم بشه ؟؟ بعد لکه بینی دارم؟

7 Likes

عه مگه بیهوش میکنن
من شنیدم فقط دردش در حد پریودیه

1 Likes

@u681757

اره من بیهوشی گفتم میخوام

1 Likes

منم ۸ آذر نوبت دارم بدون بیهوشی خیلی استرس دارم

2 Likes

بیا بگو چطوربود بعدش

1 Likes

باشه فقط دعا کن برام راحت باشه

1 Likes

واسه این چیزا کوچیک بیهوشی نکشید عوارض داره.خیلی دردش کمه مث وقتایی که یبوستی اونم دوسه بار موقع تزریق دردش میگیره ول میکنه.لوس نشین

2 Likes

من رفتم عکس رنگی بدون بیهوشی ولی

چیزی نیست بهت میگن نیم ساعت قبل شیاف بزنی اونجا میری دراز میکشی اول سایزتو میگیره بعد یه دستگاه آهنگی توت میکنه اصلا حس نمیکنی که بهش لوله وصله .دستگاه عکس برداری هم میزاره بالا شکمت .دو سه بار اب مقطر تزریق میکنه میره عکس میگیره تمام .واسه من قشنگ هفت دقیقه طول کشید اونم با پرسیدن اسمم و این دقایقی که شلوار دراوردن پوشیدم .

2 Likes

قربونت بشم مهنا جون خدا خیرت بده دلم آروم شد خدا کنه برای منم مثل تو راحت باشه

3 Likes

من خ استرس میگیرم اصلا نمیتونمدرد تحمل کنم خ میترسم

1 Likes

ببین اصلا به فکر بچها اینجا نباش میگن درد زایمان فلانه اصلا اصلا اینجور نبود استرس داشته باشی بدتر عضلات انقباض پیدا میکنن دردت میگیره اروم باش .بستگی به دکترت هم داره یه مطب خصوصی برو .دکتر من قشنگ بهم ارامش میداد میگفت نترس من خودم دیشب دادم.جدای ناباروری ادم باید سر چند وقت خودشو چکاپ کنه عکس رنگی بده

2 Likes

این امپول سنال اف که میزنی چقد درد میگیره تخمدانت؟اون از اونم کمتره یه لحظه میگیره ول میکنه

تا حالا نزدم این امپولو

1 Likes

من با بیهوشی انجام دادم دوز بیهوشیش خیلی کمه سر رب ساعت یا بیست دقیقه به هوش میای فقط یه همراه زبرو زرنگ همرات داشته باش منکه اینجوری بود کارم که تموم شد صدای همراهم زدن شلوارو کنه پام خود همراهم باید تو همون عالم بیهوشی بتونه تکونت بده بزارتت رو تخت که از اون اتاق ببرتت بیرون قبلشم یه شیاف میدن که بزاری تا چندروزم یکم لکه بینی و خونابه داری

1 Likes

بعدم اینکه اینایی که میگن درد نداشت واسه کسیه که لوله هاش هیچ گرفتگی نداشته باشه و با یک بار تزریق عکسو میگیرنو تمام کسی که مطمعن نیست لوله هاش گرفتگی داره یا نه و برای مشخص شدن همین مسعله میره باید بیهوشیو انتخاب کنه چون هیچی متوجه نمیشی اوناهم راحت کارشونو انجام میدن اگر خدایی نکرده لوله گرفتگی داشته باشه باید چندمرحله ماده تزریق بشه و واقعا درد داره

1 Likes

همون ترس و استرس و ریلکس نبودن خودت باعث میشه اونا هم نتونن کارشونو دقیق انجام بدن

1 Likes

ممنونم همسرمو با خودم میبرم شما مشکلی نداشتی؟

1 Likes

نه خداروشکر من بعداز سقطم انجام دادم لوله ها مشکلی نداشت درکل عکس رنگی هم تشخیصیه هم درمانی بعداز انجامش شانس بارداری بالا میره من ماه دومش حامله شدم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.