عکس رنگی از رحم

ممنون عزیز آره بهم گفتن همراه باید داشته باشی

زهره جان شما ساکن کدوم شهرین؟اگر ب قم نزدیک هستین مرکز طب آزمای قم اینکار رو با بیهوشی انجام میدن

عزیز بیمه ما مال نیروهای مسلح هست شیرازم که مطب خصوصی باشه ازاد حساب میکنن بعد نامه میدن برای بیمه اما بیمارستان ام ار ای و دنا با ما قرارداد دارن دیدم هزینه اش زیاد میشه میرم بیمارستان انجام میدم

2 Likes

نه عزیز شیراز هستم

1 Likes

عزیز با بیهوشی بهتر هست یا همون مسکن بخورم آخه هرکه یه نظری میگه یکی میگه بیهوشی بده نه یکی میگه نه درد داره بهشوشی بزن😭

اینجور ک من خوندم در موردش، با بیهوشی نتیجه ی بهتری بدست میاد،چون اضطراب و استرس بیمار و اون دردی ک داره تاحدی مانع از انجام درست کار میشه،البته ب بستگی ب ظرفیت شخص داره،من خودم ک ظرفیتم واسه این چیزا خیلی کمه و بیهوشی رو ترجیح میدم

من بیمه تامین اجتماعی داشتم گفتن اصلا شامل بیمه نمیشه…اون داروهاش که بهش میگن ماده حاجب چرا اون بیمه حساب شد چون آزادشو به شوهرم گفته بودن حدود 300 تومنه با بیمه شد 37 تومن…شاید بیمه های دیگه لحاظ بشه…
برای من با کلا شد تقریبا 250 تومن…

چ مرکزی رفتین شما؟

من قیمت های این مرکز رو میدونم فقط

ممنون فداتون انشاالله که هرچه از خدا میخواید خدا بهترشو بهتون بده انشاالله نی نی های سالم و صالح از هردو جنسیتش بهتون هدیه کنه

1 Likes

مال من با بیمه تامین اجتماعی شد170با داروهاش البته بیمارستان خصوصی رفتم بچه‌ها همون شیاف بزارين کفایت میکنه دردشو بعدم بستگی به کارشونم داره برا من محض رضای خدا یه بی حسی نزد😭

یه سونوگرافی بود که عکس رنگی هم انجام میداد …گفت هزینه سونو میشه 180…یا ویزیت پزشک و داروهاش تقریبا همون 250 شد…

من مشهد بيمارستان سینا رفتم فاطمه جان

آها بیمارستان ها مناسب تر میشه… اینجا فقط مطب های خصوصی انجام میشه…

خب مگه بیمه قبول نمیکنن اینا؟

چرا سونوگرافی های که قبل اون میرفتم همینجا قبول میکرد بیمه ، اما عکس رنگی رو گفت نه…

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.