عکس رنگی از رحم

سلام،دوستان کیا عکس رنگی از رحمشون گرفتن؟بیاین تجربیاتتون و اینکه چرا عکس گرفتین رو بگین

1 Likes

من انجام دادم…چون بعد ازسقط باردار نمیشدم رفتم دکتر…تمام آزمایشهای خودم و همسرم میگفت سالمین… پزشکمو عوض کردم تشخیص عفونت داد و گفت اگه با درمان عفونت بازم حامله نشدی شاید همین عفونت باعث گرفتگی لوله های رحمی ات شده…رفتم عکس رنگی …بهمن سال پیش…بسیار بسیار دردناک بود…مامایی که تو سونوگرافی بود و کارهای مربوط رو انجام میداد میگفت چون خیلی درد داری احتمالا یکم گرفتگی رو داشتی که خداروشکر برطرف شد…شنیدم اونایی که درد نداره عکس براشون گرفتگی ندارن…ولی تا 90 درصد به باداری کمک می کنه…اما برای من تا الان که نکرد…:joy:

2 Likes

سلام من عكس رنگى انداختم چندسال پيش كه سقط داشتم دليلش مشخص نشد دكتر نوشت ببينه وضعيت رحمم چه جوره مشكل از رحمم بوده يا نه

1 Likes

عزیزم مگه صفحه مانیتور نشون نداده ک گرفتگی داشتین یا نه؟

ببین مثل سونو گرافی های دیگه نیست…رو تخت دراز میکشی بالای رحمت یه دوربین قرار میگیره و یه سرنگ که مایع رو تزریق میکنه وارد واژن میشه .ماما دارو رو که تزریق می کرد از اتاق بیرون میرفت دکتر سونوگراف که مرد بود از اتاق خودش نگاه میکرد مانیتور رو…ینی من و دکتر اصلا همو ندیدیم…حدودا چهل دقیق طول کشید و عکس و نتیجه اش چند روزبعد بهم دادن…

1 Likes

شاپرک جون شما بودی آی یو آی کرده بودی؟

سلام
منم چنتا دکتر زنان رفتم همه اشون عکس رنگی نوشتن ولی انجام نمی‌دادم چند روز پیش یه خانمی بهم گفت انجام بده چون خیلیا رو دیده و می‌شناسه که باردار نمی‌شدم اما بعد از دادن عکس رنگی خود به خود یکی دوماه بعد باردار شدن میگفت همون موادی که وارد رحم میشه باعث باز شدن رحم و لوله ها میشه البته اگر چسبندگی کمی داشته باشه ولی اگر چسبندگی شدید باشه باید لاپاراسکوپی بشی گفت خودش دقیق بعد از عکس رنگی باردارشد و سوزنی که دکتر براش نوشته بود دیگه استفاده نکرد چون باردار شد خودش منم تصمیم گرفتم بعد از پریودی برم واسه سونو رنگی اگر مشکلی پیش نیاد انشاالله

1 Likes

انشالله عزیزم ک بعد عکس رنگی باردار میشی

ممنون عزیز

اره چندسرى اى يو اى كردم

آره عزیزم منم هفته پیش رفتم دادم من عکسم خوب بود آزpct هم دادم اونم خوب بود دکتر امروز بهم قرص اووميد واستروژن داده با امپول hcgديگه ببینیم خدا چی ميخواد

فقط از من به شما نصيحت یه ربع قبل شياف ديکلوفناک بزار برا دردش

عزیز قرص اوومید و استروژن برای چی براتون تجویز شده؟

ببخشید شیاف مقعدی استفاده میشه؟

نميدونم عزيز دکتر چیزی نگفت فقط آزمایش ها رو نگاه کرد،آره مقعدی،از مامی یارها بپرسی حتما میگن بهت گلم

ممنون عزیز انشاالله که زود زود جواب دلخواهتون بگیری و بارداری خوبی داشته باشید

اگه انشالله خواستی بری عکس رنگی چندتا نکته رو فراموش نکن… بلافاصله بعد از پاکی تا نهایت سه روز وقت داری بری .رابطه نداشته باش اگرهم داشتی جلوگیری طبیعی یا با کاندوم داشته باش .حتما هم قبلش مسکن بخور…انشالله که با همین روش جواب بگیری و ماه بعد خبر حاملگی تو بدی…

مرسی عزیزم همچنین شما

ممنون عزیز اتفاقا حالا تو فکر بودم روز چند بعد پاکی باید برم ممنون فاطمه جان

1 Likes

قربونت عزیزم…ولی حتما با کسی برو عزیزم…مامانت یا همسرت یا مثل من هردوتاشونو ببر…بالا سرت که نمیزارن باشه ولی گرفتن ماده حاجب یکم قلق ثبت تو لیست داروخونه و اینا داره که کسی باشه برات انجام بده بهتره…و بعدشم کمکت باشن خوبه… روزی که خاستی بری از صبحش با سونو گرافی هماهنگ کن…فک کنم پزشک باید برات نسخه شو بنویسه هر چند که بیمه اصلا بهش تعلق نمیگیره…

فاطمه جان فکر میکنم بستگی ب مرکزی هم ک عکس میگیرن داره ک طرف قراردادشون با کدوم بیمه باشه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.