عکس رنگی از رحم چرا انجام میدن؟

سلام بچه ها
کسی از شماها عکس رنگی از رحم انجام داده؟
چطوریه؟
درد داره یا نه؟
چرا انجام میدن؟ برای بررسی چیه

1 Likes

سلام عزیزم
دردش در حدی نیست که نشه تحمل کرد. البته آستانه درد در هر کس متفاوته

اگر دچار مشکلات باردار شدن بوده یا قبلا با مسائل بارداری مثل چند مرتبه سقط جنین مواجه بوده باشید پزشک این آزمایش را توصیه می‌کند. با استفاده از عکس رنگی رحم، عامل نازایی مشخص می‌شود.

ناباروری ممکن است به دلایل زیر به وجود بیاید:

ناهنجاری‌های ساختاری موروثی و غیر موروثی رحم؛

انسداد لوله‌های فالوپ؛

بافت جراحت دیده در رحم؛

فیبروم رحم؛

تومور یا پولیپ رحم.

3 Likes

سلام.من انجام دادم دردش در حد 1دقیقه هست و زود تموم میشه ولی برای بارداری واقعا موثره

3 Likes

مرسی عزیزم

1 Likes

مرسی عزیزم :kissing_heart:

سلام منم انجام دادم،چیزی نیست درد آنچنانی نداره حتما انجام بده

من انجام دادم خیلی درد داشت چون یکمی انسداد داشتم… ولی دوستم که همون جا رفته بود چون انسداد نداشت می گفت اصلا درد نداشته و فقط 10 دقیقه طول کشیده… ولی برای من حدود نیم ساعت طول کشید…

خانمی شما براتون بازکردن؟

منم باید بگیرم ولی نمیدونم چیکارکنم

هم میترسم و هم شوهرم قبول نمیکنه

عاره عزیزم باز شد…

منم بعد سقط انجام دادم.به استانه درد بستگی داره ولی ادم بخاطر بچه صحیح و سالم دردم تحمل میکنه

1 Likes

من عکس رنگی انجام دادم مردم و زنده شدم بنظر من برین جایی که بیهوش میکنن عکس رنگی بگیرین

منم عکس رنگی انجام دادم اما دردش خیلی زیاد نبود فک کنم چون من ی لوله بیشتر ندارم همین یدونه هم سالم بود بخاطر همین درد نداشتم

سلام عزيزم من سال نود و چهار انجام دادم ، بايد حدود سه روز بعد از پريودتون و نزديكي نكنيد و حين انجامش يه درد مثله درد پريودي شديدتر توي دلتون ميپيچه بعد تموم ميشه به استانه درد و تحمل خودتون و ميزان پيچيدگي لوله هاتون بستگي داره و اگه كمي پيچيدگي داشته باشه هم با همين عكس باز ميشه، ممكنه به داروي مورد استفاده حساسيت بدين پس بهتره. بعد از انجام عكس حدود نيم ساعت در مركز راديولوژي بمونيد ، اصلا نگران نباشيد و اگر پزشكتون دستور دادن حتما انجام بدين براي بارداري بسيار موثره

1 Likes

سلام.هزینه عکس رنگی چقده بچه ها؟

بستگی به بیمه و مرکزی که میری داره عزیزم بعد استان به استان فکر کنم متفاوت باشه فکر کنم حدود یه 200 تا 250 بشه

پارسال ک من گرفتم100خورده ی افتاد

ممنونم فدات

آهان مرسی عزیزم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.