عکس اولین سونوگرافی

3 Likes

افسوس که مشکل تیروئید دارم بعضیا اطرافم هستن میگن واسه بچه خوب نیست من دلم نمیخواد اتفاقی برای بچم بیوفته واقعا حقیقت داره تیروئید ؟؟ :sob:

دکترت چی گفته؟

منم کم کاری تیروئید دارم عزیزم ۵ماهم باردارم،اصلا چیز خاصی نیس اگه تحت نظر متخصص باشی و دارو استفاده کنی کنترل میشه

1 Likes

قراره فردا جواب آزمایش رو بگیرم بدم به دکتر خداکنه تیروئید مشکلش حل شده باشه

یعنی هیچ اتفاقی نمیوفته اطرافیانم بهم میگن خدایی نکرده بچم ناقص میشه میترسم:sob:

1 Likes

مبارکه چه عکس های خوبی گرفته

1 Likes

مشکل تیروئید تو بارداری شایع هست.مهم اینه که مشکل چقدر جدی باشه…حالا بذار دکترت نظر بده بعد غصه بخور

2 Likes

منم دارم‌

2 Likes

فدایت شوم مرسی گلم

1 Likes

ان شالله بارداری راحت و سالمی داشته باشی

نه عزیزم حرف دیگران و توجه نکن و به خودت استرس الکی نده که این بدتره،خداروشکر بچم سالمه،قرص لووکسین که بهت دکتر میده استفاده کن کنترل میشه

من نمیدونم این پر کاری تیروئید از کجا اومد سراغم

1 Likes

تیروئید معمولا تو بارداری شایعس گلم من از قبل هم کم کاری داشتم دارو استفاده میکنم تازه آز دادم خداروشکر اومده پایین و نرمال شده ولی دکتر گفت قرصتو ادامه بده

1 Likes

هر چقدر فک میکنم نمیتونم بفهمم این عکسو چطوری گرفته بچه کدوم طرف شکمه خخخخ اصلا نمیفهمم پاهام کدوم طرفه بالا تنم کدوم وره :blush:

1 Likes

مثانت خیلی پر بود؟ عکس گرفتی؟

تبریک میگم بهت عزیزم ان شاءلله بارداری راحتی داشته باشی،سونو ۸هفتس؟

وااای خدا این اولین بچمه دیگه با شوهرم رفته بودم از اتاق اومدم بیرون شوهرم این عکسو دید بووسش کرد تمام زنایه حامله پشت سرش بودن همینطوری نگاه میکردن :hushed:

2 Likes

والا زده 7هفته و 1روز

2 Likes

آره بابا همش میگفتن برو آب بخور تا حدی که نیاز به دسشویی رفتن داشته باشی. :sweat_smile:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.