عوارض داروی متفورمین

گفت با قبلی فرق نداره ولی من ازظهر شکمم درده واستفراغ دارم الانم دوباره بعد خوردن قرص شروع شد شکم دردم

شاید به این آلرژی داری،بگرد از همون مارک پیدا کن

1 Likes

به این حساسیت داری استفاده نکن

1 Likes

عزیزم متفورمین خیلی زود تاثیر بر بارداری داره من با سه ماه خوردن
باردار شدم .دکتر اول ایرانیشو داده بود بعد دوماه مصرف خارجیشو داد ومتفورمین‌نوع دوزش خیلی مهمه هرمتفورمین نخور

2 Likes

من واسه لاغری دارم میخورم یک و نیم کم کردم تا اللنـتقریبا هر دو یا سه روز ۴۰۰گرم کم میکنم
اشتهامو ب شدت کم کرده

منم یه ماه متفورمین ۵۰۰ایرانی شبی یه نصف میخوردم‌و تو همون یه ماه باردار شدم البته لتروزول ۲/۵هم میخوردم دکترم تجویز کرده بود برام.

متفورمین درمان زیادی داره برای دیابت و‌لاغری و ناباروری استفاده میشه و خیلی چیزای دیگه

1 Likes

منم یکسال بیشتر میتفورمین میخورم اما ۴ ماه که اقدام کردم نشده .بدن با بدن فرق داره

1 Likes

متفورمین خالی زیاد جوابگو‌نیست باید لتروزول یا قرص محرک تخمک‌گذاری استفاده بشه اگه اندازه فولیکول ها کم باشه تنها متفورمین نمیتونه کاری بکنه باید قرصای بهتری در کنار متفورمین‌استفاده بکنی

1 Likes

اره باید اینکارو کنم دیشب تا امروز ظهر خیلی درد داشتم بدبختی جمعه هم بود

بهم راجب فولیکول اینا نگف ک مشکل داره

میشه عکس خارجیشو بفرستی

اره باید بگردم .این یکی منو کشت امروز ازش نخوردم ولی هنوز درد داشتم

جدید میخرم

خدا از دهنت بشنوه کاش منم زود زود باردار شم

خودتو وزن میکنی مدام؟

1 Likes

لترزول واسه چیت میخوری؟من روزی دوبار تجویز کرده متفورمینو.راستی شما داری غذا میخوری اونوق قرصتو میخوری؟

اونایی ک تنبلی تخمدان دارن بدنشون نسبت به انسولین مقاومت نشون میده انسولین میدن ک داروی کاهش متابلوسیم قند هست ک تخمدان کارشو درست انجام بده

قرص محرک دوفاستون میخورم

یکم راجب فولیکول توضیح میدین؟از کجا بفهمیم فولیکولمون مشکل داره؟

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.