عوارض آمپول پروژسترون برای جلوگیری از سقط

سلام بچه ها از بین شماها کسی تعدادی آمپول پروژسترون توی یه دوره استفاده کرده واسه محکم کردن جای جنین موقع لانه گزینی و نتیجه گرفته باشه؟؟؟؟

سلام عزیزم
تا وقتی که قلب جنین تشکیل نشده باشه عملا این دارو ها تاثیری نداره و در واقع بهتره مصرف نشه. چون اگر قلب تشکیل نشه و مجبور به سقط بشید کار مشکل میشه

سلام گلم دکتر برام تجویز کرده

این ماه برام ۶ تا اچ ام جی نوشت بعد که سونو رفتم و تخمکام خوب شده بودن دکترم واسم ۲۰ تا پروژسترون نوشت که روزی بکی بزنم گفتن یکطرف بحث بارداریه طرف دیگه جلوگیری از سقط

پنجشنبه موعدمه ولی بجز کمردرد هیچ علائمی دیگه ندارم نمیدونم از عوارض آمپولاس یا نه سینه هام فقط چند روز اولی که پروژسترون زدم سنگین و دردناک شدن بعدش خوب شدن الانکه پنجشنبه موعدمه تغییری نکردن

بله خیلیا تجویز می کنن اما وقتی که فهمیدید باردار شدید دیگه استفاده نکنید تا زمانی که دچار لکه بینی یا خونریزی نشدین

این علائم به دلایل مختلفی می تونه به وجود بیاد. دو سه روز بعد از موعدتون اگر پریود نشدین آزمایش بدین
انشالا که مثبت باشه

همزمان با موعد پریودم یعنی پنجشنبه تموم میشه نمیدونم که باردار شدم یا نه

1 Likes

خدا از دهنتون بشنوه عزیزدلم آمین

1 Likes

خب پس مصرف کنید مشکلی نداره

بعضی از عزیزای مامی گپ از علائم بارداریشون سینه درد و حساس بوده ولی من هیچ تغییری نکرده سینه هام فقط کمر درد خیلی دارم بنظرتون امکان داره بدون سینه درد باردار بود

بله برای بدن های مختلف فرق می کنه. بعضیا اصلا هیچ علائمی ندارن تا آخر بارداری

مرسی از پاسخگوییتون ممنونم عزیزم

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.