عمل کوچک کردن سینه و شکم

خواهرم خیلی چاقه ۱۱۶ کیلوس میخاد برا عمل
تو تبریز دکتر ادیانی
کسی تجربه اشو داشته؟
سخت هس یا نه؟؟؟چطوریه

1 Likes

خیلی نگرانشه

سخت که هست ، یکی از اقوام پروتز سینه کرده یکی دیگه هم اسلیو معده راضی بودن

2 Likes

همعروسم صدوچهل کیلو بود دوماه بای پس انجام داده اینقدر لاغر شده خیلی خوب شده اندامش

2 Likes

بستگی داره دکترش کی باشه وچه عملی انجام بده

1 Likes

میخاد عمل کوپیک کردنه سیته و ساکشنه شکم

1 Likes

من مامانم چربیای شکمش رو دراورد اما بازم اومد سر جاش بنظرم عمل معده بهتره
تازهکلی هم اذیت شد

2 Likes

جای عملش هم سرتاسر شکمش و دور نافش پیداست

2 Likes

خیلی هم درد داره انگار؟؟؟

احتمالا مامانتون رژیم رو رعایت نکرده
منم اسلیو رو گفتم برا خواهرم ولی قبول نکرد از عمله معده و روده میترسه

1 Likes

خواهر من میترسع از بای پس

اره البته مامان من خیلی هم درد سست هست دیگه نمیدونم بخاطر اینه یا واقعا خیلی درد داره
دوتا پمپ هم برای خروج خونابه ها و… از شکمش اویزون بود

2 Likes

این که اره
اما چاق شدنش حالا دیگه از نقاط دیگست شکمش چون کامل بریده شده دیگه از شکم خیلی کم چربی میاره،اما پهلوهاش و گوشتای کمرش چاق میشن خیلی :neutral_face:

2 Likes

وای خونابه هم داره مگه وووب

یعنی اندامش خرابتر میشه؟؟؟؟

مادر من ۵سال پیش عمل کرد و چربیای شکمش رو دراورد خنابه داشت تایک هفته شاید الان با متد جدید نداشته باشه نمیدونم

والا برای مامان من ک پوست شکمش رو کامل کشیده بود و جای دوختش کاملا پیداست از نظر زیبایی واقعا بدشده
و اینکه دیگه پوست شکمش خیلی نمیتونه کش بیاد و الان از کمر خیلی چاق میشه شاید فرم هیکلش اینطوریه
بعد از عمل باید رژیم داشته باشن

1 Likes

یعنی الان راضی نیس مامانت؟

مسلما راضی هست چون شکم بزرگی داشت ک شل بود و روی پاهاش افتاده بود و واقعا پادردش رو زیاد کرده بود اما خب رژیم نمیتونه بگیره بخاطر همین اینجوری شده ک باز چاق شده

الان فقط میگن بای پس معده خوبه .هر کی هم انجام داده راضیه .اکثر دکترام تاییدش میکنن .ساکشن و این چیزا خوب نیست بعد یه مدت برمیگرده

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.