عمل وحشیانه سقط جنین اینجوری انجام میشه (ورود باردار ممنوع)

https://www.tasnimnews.com/fa/news/1399/07/21/2367111/فیلم-عمل-وحشیانه-سقط-جنین-این-گونه-انجام-می-شود

7 Likes

اخ خدا قلبم اتیش گرفت:pensive:

4 Likes

الهی بمیرم اصلا فک نمیکردم این شکلی باش :pensive::pensive::pensive:
الان ک اقدامم ولی اگ اقدام نباشمم من اگ هرچند تاهم باردارشم نگهشون میدارم یاجلوگیری میکنم اگ یهو خداداد نگهشون میدارم

9 Likes

ترسناکه؟

2 Likes

ن ولی ناراحت میشی :blue_heart:

2 Likes

بمیرم الهی :pensive::sob:
اون اخر فیلم بچه زندس دست و پاشو داره تکون میده بمیرم الهی چقدر گناه دارن . :pensive:

6 Likes

این پیام را انجمن پرچم‌گذاری کرده و بطور موقت مخفی است.

3 Likes

وااای نههه :sob: الهی بمیرم واااییی خدااا تاحالا ندیده بودم چجوری سقط میکنن تمام تنم درد گرفت
اخه چرا سقط اونم بچه انقدیو :sob:

2 Likes

خوبه گفتم باردار نیاد:expressionless:بارداری نیا دیگه خودم گفتم تیتر هم معلومه

4 Likes

الهی،تکون میخورد،اگر نمیخان تا قلب تشکیل نشده باید سقط کنن،ولی خب بعضی وقتا اکه موقعیتش نیست شروع نشدن بهتر از شروع شدنه،ما نمیتونیم تصمیم بگیریم واسه زندکی دو نفر و بگیم چی درسته و چی غلط ،مخصوصا تو این برهه از زمان ک اقتصاد ،امنیت و… نابوده،قشر ضعیف توانایی بزرگ کردن نداره

2 Likes

:sob::sob::sob: اجی خیلی وحشتناک بود
واقعا چجور دلشون میاد سقط کنن
یکی سال هاس منتظر بچس و یکی خدا بهش بچه میده اینجوری میکنن باهاش واقعا چقدر سنگدلن :sob:

2 Likes

اینجا دیدم یه عده خیلی راحت حرف از سقط میزنن گفتم نشون بدم چطوریه ببینم باز هم میتونن انقدر راحت از گرفتن جون یه بچه بگن!

6 Likes

این پیام را انجمن پرچم‌گذاری کرده و بطور موقت مخفی است.

2 Likes

من دلشو دارم دیدم ولی بعضیا واقعا ظالمن بچه های جاندارارو اینجوری از بین میبرن خب خبر مرگتون حواستون کجا بوده که این بچه بوجود نیاد:pensive:.

6 Likes

:sob::sob::sob::sob::+1:t2:

2 Likes

از اين ديد خيليييي عااليه كه خواستي نظرشونو تغيير بدي و ببينن چه كار وحشتناكي ميكنن ولي فيلمش خيلي دلخرااااااش بود :pensive:

1 Likes

وای طفلکی چقدر تقلا میکرد که زنده بمونه …:triumph::pensive:لعنت به پدرمادری که برای لذت بردن کارشونو میکنن وقتی هم که بچه دار میشن نمیخوانش :triumph:

9 Likes

خی جلوگیری کنن بنطر من حتی لگه قلبم تشکیل نشه باز گناه بخدا

6 Likes

اون دیگه خیابونه نمیشه بگم فلانی نبین
ولی میدونی حساسی از عنوان مشخصه واسه کسی که حساسه باردار مناسب نیست نباید بیاد:heart:این گپ هم خیلی لازم بود که کسی که بچه نمیخواد سفت و سخت چلو گیری کنه یا اگر شرایط نداره باردار نشه و اگر شد بی دلیل نندازه

8 Likes

موندم تو حکمت خدا …
:pensive:

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.