عمل واریکوسل

همسرم دو ماهه عمل واریکوسل انجام داده، کسی میدونه اگر بعد از دوماه اقدام کنیم مشکلی پیش میاد یا نه؟؟؟؟؟

1 Likes

اگر اسپرماش تقویت نشه ممکن دچار حاملگی پوچ بشین چون وقتی که تخمک یا اسپرم ضعیف باشه تقسیم سلولی انجام نمیگیره و فقط سال حاملگی تشکیل میشه بدون جنین که بعد مجبور به سقط میشین یه چند وقتی خودتو شوهرتو تقویت کن بعد انشالله اقدام کنید

1 Likes

شما همسرتون عمل کردن؟ تا چند وقت نباید اقدام کنیم؟؟

شوهر منم ۵ شنبه باید جراحی کنه،

آزمایش اسپرم چه مدت بعد از عمل جراحی واریکوسل انجام میشود؟
آزمایش اسپرم (اسپرموگرام) ۴ ماه بعد از عمل جراحی انجام میشود و معمولا حدود ۷۰ -۸۰ درصد کیفیت اسپرم سازی بهتر میشود.

چه مدت بعد از عمل واریکوسل میتوان بچه دار شد؟
بعد از عمل واریکوسل، ۴ ماه طول میکشد تا اسپرم های با کیفیت خوب تولید شود و بنابراین بعد از ۴ ماه از عمل واریکوسل بهترین زمان برای نزدیکی جهت بچه دار شدن است. نزدیکی بصورت یک شب در میان یک هفته بعد از اتمام دوره پریود همسر صورت می گیرد.

در موارد عود واریکوسل چه اقدامی باید انجام دهیم؟
عود واریکوسل به نوع عمل جراحی آن ارتباط زیادی دارد. در روش میکروسرجری کمترین میزان عود و در روش شکمی بیشترین میزان عود وجود دارد. در صورتیکه درد بعد از عمل ادامه دار باشد باید معاینه انجام شود و با سونوگرافی داپلر تایید عود میشود. در موارد عود واریکوسل بهترین نوع عمل، میکروسرجری است که توسط فوق تخصص کلیه و مجاری ادراری یا ارولوژیست یا متخصص اورولوژی انجام می شود.

1 Likes

این مطلب رو خانم حکیمی فرستادن،منم چند روز پیش گپ جدید راجبش باز کردم،قسمتایش که بدردون میخورد کپی کردم

انشاءالله به سلامتی، خیلی عمل راحتیه نگران نباشین

1 Likes

ممنونم عزیزم لطف کردی :rose::rose:

ممنونم

نع عزیزم مشکل کجا بود بعد بخیه دراوردن میتونی اقادم کنی انشالله به نتیجه میرسین احتمالن چن ماه طول بکشه امیدتون رو از دست ندین

1 Likes

واقعا؟ از دکتر سوال کردین شما؟؟

دکتر شوهرم اینو گفت بعد از ده روز البته من ماه چهارم باردار شدم

1 Likes

دکتر شوهرم بهش نگفته کی اقدام کنیم ولی من خودم پیش دکتر زنان که رفته بودم گفتم شوهرم عمل کرده گفت تا ۳ ماه خطرناکه اقدام کنین، نمیدونم والا

وا نخیر اینجوری نیست اصن بعد ده روز میتونین اقدام کنین انشالله تا چهار ماه باردار بشین

1 Likes

آهان ممنونم عزیزم از راهنماییت

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.