عمل بینی....

خانما کسی هست که بینیشو عمل کرده باشه؟!
اگر آره میشه عکسشو بزارید؟!
اگر راضی هستید دکترتون کی بود؟؟

3 Likes

کدوم شهر؟

1 Likes

فرقی نمیکنه گلم هرجا باشه میرم

2 Likes

@Sabao_o گلبم میشه بچه هارو تگ کنی

1 Likes

من عمل کردم تقریبا ۶سالی میشه خوبه راضیم
توی شهر خودتون ببین دکترخوب کی هست برو کسی که عمل کردن از نزدیک ببین چجوریه یا پیج اینستا هر شهری دکتر خوب داره ولی دیگه قیمتا خیلی فرق داره دوستم هفته پیش عمل کرد ۱۸تومن ولی میگن تا ۷۰تومنم هس خودت باید نتیجه کارو ببینی چی میخای طبیعی یا فانتزی بعد کدوم دکتر موفق تره تو این عمل

3 Likes

من عمل کردم خیلی راضی بودم
الان ۲ساله دیگه
دکترم عالی بودن
اصفهان دکتر شهرام فاضلی

3 Likes

منم امسال دقیقا ده سال میشه که عمل کردم
مشهد دکتر بخشایی
خیلی راضی بودم طبیعی میخواستم که خداروشکر خیلی طبیعیه

3 Likes

حسینی اره بخشایی خیلی خوب میگفتن عمل میکنه دوستم رفت پیشش خیلی خوب شده بود من یکی ازهمکارام رفته بودپیش این منم رفتم همونجا دیگه یکی دیگه ازدوستام رفت پیش میمنه خیلی عروسکی شده بود بینیش خوب بود

2 Likes

اره یکی از دوستای منم پیش میمنه بود خیلی عروسکی بود ولی من فک میکردم به من نمیاد
بعد چون بابام رو به سختی راضی کرده بودم میخواستم طبیعی باشه که غر نزنه فقط :sweat_smile::sweat_smile:

2 Likes

من بعد اینکه عمل کردم بابام دید :joy::joy:

2 Likes

جدی؟؟؟ مگه اجازه پدر نمیخواست؟؟؟:sweat_smile::sweat_smile::grimacing:

2 Likes

نه قبلش دکتر گفت اجازه میخاد ولی بیمارستان که رفتم هیچی نگفت

2 Likes

ااا چه جالب من چون زیر ۱۸ بودم اول رضایت بابا رو گرفتن خیلیم سخت گیر بودن

2 Likes

نه من ۲۰وخورده ای بودم الکی به دکتر گفتم بابام مسافرته مامانم اشکال نداره بیاد امضا کنه گفته نه ولی بیمارستان خودم رفتم کارای پذیرش انجام دادم چیزی نگفتن البته یکی از آشناهامون اونجا بود خیلی کمک کرد فک کنم براهمون نخاست چیزی

2 Likes

بابام خیلی مخالف بود من اولین کسی بودم تو کل خانواده که عمل کردم
ولی بعدش که دید منو تازه با اون همه گچ و اینا گفت واااای چقد قشنگ شدی :heart_eyes::sunglasses::sweat_smile::sweat_smile:

2 Likes

چه جراتی داری :rofl::rofl: اون از اون سفر فیک کربلات این از عمل بینیت
من کم آوردم :rofl::rofl:

2 Likes

:joy::joy:نه من چندهفته بعد دید منو گفت خوبه مبارکت باشه الان دیگه خوشحالی همین :grin::grin:بابام خیلی خوب بود به هیچی کار نداشت

2 Likes

دمش گرم چه بابای مهربونی :heart::heart:

2 Likes

اااااا :pensive::pensive::pensive: ببخشید عزیزم خدا رحمتشون کنه :pray::pray::heart:

2 Likes

مامان منم دقیقا همینو میگفت و کلا میگفت تو کار خدا نباید دست برد :grimacing::grimacing:

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.