علت کوتاه شدن دوره پریودی

سلام بچه ها من پریودی منظمی دارم و همیشه ۷ روزه بوده ولی این دفعه روز اول و دوم پریودیم زیاد بود و روز سوم نصب به روز اول و دوم خیلی کم بود و الان روز چهارم هستش و فقط در حد چند تا لکه کوچیک هستش؟ کسی چنین چیزی براش اتفاق افتاده میتونید راهنماییم کنید؟ ممنون

سلام عزیزم،توی اقدام به بارداری هستی؟

آره از مهر ماه

بسلامتی عزیزم،توی اقدام که باشی یه مقدار اختلال به وجود میاد،عقب یا جلو افتادن پریود،میزان خونریزی کم و زیاد میشه،استرس هم تاثیر میزاره،اگر ورزش های سنگین انجام بدی یا رژیم غذایی بگیری میتونه توی میزان خونریزی تاثیر بزاره

داشتن یک دوره قاعدگی سبک تر ، عادی است و نیازی به نگرانی ندارد ولی تغییرات را نادیده نگیرید و چندین ماه حواستان به پیگیری این تغییرات باشد و اگر به حالت عادی برنگشتند بهتر است که با متخصص زنان مشورت نمایید.

خیلی ممنونم از راهنماییتون

عزیزم من که تو اقدام بودم عادت م تغییر پنج روز بودم ولی تغییر کرد شد دوروز روز سوم پاک پاک بودم اول هاش دو برج این جور شدم رفتم دکتر زنان گفت مشکلی نداره عادت چون اقدام بودم خلاصه من دقیق اگه اشتباه نکن پنج برج عادت همون دوروز بود ماه آخر واسه زود باردار شدنم رفتم پیش دکتر دارو بهم استفاده کردم همون برج باردارشدم اینا طبیعی گلم به قول قدیما ها میگین میخواهی باردار بشی رحم ات دنبال پاکی میگردد بخاطره همین استرس از خودت دور کن تا ان شاءالله زود جواب بگیری اگه زیر نظر دکتر باشی راحت باردارمیشی گلم

ن اشکال نداره طبیعی گلم استرس از خودت دور کن تا زود جواب بگیری

من واقعا آدم خیلی استرسی هستم هر کاری هم که می کنم نمی تونم از خودم دور کنم . ممنون عزیزم

اگه میخواهی زود جواب بگیری باید بیخیالش بشی تا زود باردار بشی

1 Likes

خواهش گلم

اگه خیلی شدید پیش مشاور برید حتما بهتون راهکار میده خیلی کمک میشه

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.